Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pawlo1020Ban za nic :c
#1
Witam, chciał bym zlozyc skergę.
Po pierwsze dowod powinien byc nieze,
Po drugie dostalem bana za nic  Wytłumaczenie

Miłem długą przerwe od komputera bo spendzalem czas z bliskimi, gdy wchodze wlasnie teraz na serwer pisze ze mam bana!
A ja berdzo długo nie gralem. Ostatnio podalem kumplowi haslo (PS wiem ze sie nie podaje ale mu ufalem) i nie wiem co on reklamowal ale sie zdziwilem.                                                                                      Prosze o unbana :C

I berdzo ale to berdzo za niego przepraszam ale mozecie go zbanowac jego nick: igor302







                                                                               Lubie ten serwer, sa super tryby i  ale nie wiem czy mnie odbanujecie :C
                                                                                       To był mój chyba pierwszy ban na waszmy serwerze bo administracja  
                                                                                        jest bardzo mila i nie wiem ktury to ban bo moze on cos jeszcze
                                                                                                                 nabroił           Moj nick:  pawlo1020            Dzieks


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Bana otrzymałeś za tą skargę http://mcsurvi.pl/forum/Temat-SKARGA-pawlo1020
Co do samego unbana, to na odwołanie się jest 7 dni, więc chyba trochę za późno. /Odrzucam

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości