Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rockiiiproblemy z dodaniem emailu
#1
Mój nick:rockiii
krótka informacja: gdy chce dodac email na mcsurvi   wpisuje komende jaka pisze na czacie w lobby i potem wyskakuje potwierdz email ale na poczcie nie ma do potwierdzenia ani w grze.Albo ja nwm jak potwierdzic email.Albo zle wpisuje komende na dodanie emailu.
#2
Przyszła ci na maila jakaś wiadomość? Związana z potwierdzeniem?
#3
Sprawdź na email folder "spam" może tam się ukrywać twoja wiadomości z potwierdzeniem :p
#4
(04-12-2017, 02:51 PM)rockiii napisał(a): Mój nick:rockiii
krótka informacja: gdy chce dodac email na mcsurvi   wpisuje komende jaka pisze na czacie w lobby i potem wyskakuje potwierdz email ale na poczcie nie ma do potwierdzenia ani w grze.Albo ja nwm jak potwierdzic email

(04-12-2017, 02:58 PM)x_Pokemon_x napisał(a): Przyszła ci na maila jakaś wiadomość? Związana z potwierdzeniem?

nie

Lisek061 Na spamie nie ma Sad
#5
@rockiii ,a przy podawaniu emaila uwzględniłeś wszystko? Bo nie wystarczy samo mailmaćka tylko np. mailmaćka@o2.pl (przykładowy adres email dałem. zależy na czym masz pocztę)
#6
x_Pokemon_x tak wpisałem wszystko np email123@wp.pl a x_Pokemon_x powiedz komende na dodanie emailu Big Grin
#7
nie ma czegoś takiego jak potwierdzenie adresu email, dodajesz go tylko raz i na pocztę nie przychodzi ci żadne potwierdzenie /email add KalisPro@gmail.com KalisPro@gmail.com
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości