Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cytrus3k[PROPOZYCJA]
#1
Chciałbym poprosić adminów by na server free build dodany był by automatyczny drop czyli ze rozwalając coś przedmiot automatycznie wpada do eq a nie wypada na ziemie
bylo by to latwiejsze a pewnie kazdy natrafil na nie znośnego gracza który podkrada ity na ziemi leżące to tyle


//cytrus
#2
Według mnie pomysł nawet fajny jednak to jest tryb freebuild nie easyhc. Lepiej, że by itemy wylatywały normalnie
Jest to tylko moja opinia.
#3
@Oktawik Dzk. Można by dodać równie dobrze opcje tego tak jak na nie ktorych servach hc, że możesz włączyć to lub tamto
#4
Dla mnie pomysł jest dosyć dobry bo by przynajmniej nikt nie zabierał, jestem na tak Wink
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#5
Fajna propozycja. NA TAK Smile
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#6
Moim zdaniem pomysł średni, jestem bardziej na NIE...

Oczywiście to tylko moje poglądy co do tego pomysłu, każdy może miec inne zdanie Wink
#7
Jestem na nie.
Bo jeżeli kogoś to irytuje może użyć komendy /p deny * i tyle.
A jeżeli chodzi o surowcową to zazwyczaj chodzi się tam z zaufanymi osobami, z których strony nie musisz się obawiać ataku czy kradzieży.
Everyone will burns



#8
@Refresh
#9
@ref..
#10
Widzę, że większość na nie. Co do mojego zdania - uważam, że jest to bezsensowne upodabnianie trybu do easyhc. FreeBuild to tryb survival jeśli chodzi o mapę surowcową i na tym pozostańmy. /Odrzucam

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości