Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MwjplBrak zainteresowania przez administracje
#1
Witam , pisze tu dlatego że mam wrażenie iż administracja kompletnie nie interesuje się trybem skyblock (1) (nie wiem jak na innych trybach) . Według mnie administracja powinna wchodzić chociaż 2,3 razy w tygodniu a widzę ich raz na tydzień albo rzadziej i w dodatku pisze do nich jakie bugi występują to odpowiadają że "sprawdzą to" a nic się nie zmienia lub żeby iść do osoby o wyższej radzę . W dodatku na serwerze występuję bardzo dużo bugów mi. : Ogień z miecza nie bije na pvp, mączka kostna prawie nie działa , za latanie na pvp (z ragą vip) jest tylko 15min to prawie jak bezkarne latanie powinna byc chociaż godzina . Mam nadzieje że ktoś się tym zajmie. Pozdrawiam
#2
(02-12-2017, 08:10 PM)Mwjpl napisał(a): Witam , pisze tu dlatego że mam wrażenie iż administracja kompletnie nie interesuje się trybem skyblock (1) (nie wiem jak na innych trybach) . Według mnie administracja powinna wchodzić chociaż 2,3 razy w tygodniu a widzę ich raz na tydzień albo rzadziej
Na trybie siedzimy dość często i częściej niż raz w tygodniu, jednak jak zapewne wiesz mamy dostęp do /v (vanish), dlatego zazwyczj nas nie widać.

(02-12-2017, 08:10 PM)Mwjpl napisał(a): W dodatku pisze do nich jakie bugi występują to odpowiadają że "sprawdzą to" a nic się nie zmienia lub żeby iść do osoby o wyższej radzę . W dodatku na serwerze występuję bardzo dużo bugów mi. : Ogień z miecza nie bije na pvp, mączka kostna prawie nie działa , za latanie na pvp (z ragą vip) jest tylko 15min to prawie jak bezkarne latanie powinna byc chociaż godzina .
Nie do wszystkiego mamy dostęp i nie każdą rzecz jesteśmy w stanie od razu naprawić. Jeżeli masz jakieś pytanie/błąd to najlepiej dokładnie opisać sytuację na forum. Wtedy jest to zazwyczaj szybsza reakcja niż napisanie na trybie "Ogień z miecza nie działa. Naprawcie to...".

Sprawdzałam mączkę kostną i działa, aczkolwiek są miejsca gdzie nie che "załapać" najlepiej wtedy rozwalić ziemie i postawić jeszcze raz, jeżeli nadal nie działa to nożyczkami z innego miejsca wyciąć trawę i wkleić je w to zbugowane miejsce.

Za latanie na PvP tylko pierwszy ban jest na 15minut, za drugim, trzecim razem jest przedłużany czas bana.

Kwestie miecza również sprawdzę.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości