Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#31
Witam i życzę wszystkim powodzenia Wink

Twój nick na serwerze:
TheWorstJack ~ NoPremium
xJ4CK ~ Premium

Wiek:
- 13 (w lutym 14)

Zainteresowania:
- Informatyka, Granie w gry na PC, Chemia

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
- +/- 2 lata (licząc pierwsze konta np. iJACK)

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
- PvP Classic, PvP Kits, Easy Hardcore

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
- PvP Classic/Easy Hardcore

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
- 3-6h w weekendy trochę dłużej (dziele komputer z bratem także nie zawsze mogę wejść ;/)

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Zgłaszałem graczy (już tego nie robię bo inni mnie wyprzedzają), upominałem za słowa itd.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Myślę, że jestem ogarnięta, godną zaufania osobą która nadawała by się na to stanowisko. Chce spróbować swoich sił w walce z cheaterami potrafię rozróżnić cheaty od skilla, nie będzie faworki będę starał się pomagać każdemu jak mogę i kiedy tylko mogę.
W skrócie jestem osobą doświadczoną która zna komendy, rozróżnia wspomagacze, jestem konsekwentny i ogarnięty.


Pewnie się nie dostanę, ale warto próbować
#32
Twój nick na serwerze:
- YalfaBeth
Wiek:
- 12

Moje Zainteresowania:
- Elektronika , granie w gry

Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?:
- Od 4,5 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:
- Creative

Tryb/Tryby na których spędasz najwięcej czasu?:
- Creative 3


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
- Jestem bardzo aktywny , potrafię siedzieć do 3:00

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
- Staram się unikać kłótni oraz zwracam uwage niektórym graczą , a jeżeli chodzi o mnie bardzo się staram być dużo milszy

Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
- Myślę , że dopilnuje aby gracze byli dużo bardziej kulturalni i wiedzieli co robią źle a co dobrze,
gdybym posiadał właśnie taką range jak Helper napewno zmotywowało by mnie to aby być jeszcze bardziej
aktywnym i pomocnym wobec innych graczy , jako iż nigdy nie byłem w administacji na serwerze dość
popularnym , chciałbym aby dano mi szanse wejścia na te stanowisko.Jeśli chodzi o mikrofon posiadam
dosyć sprawny.


Dziękuje za przeczytanie :3 Pozdrawiam
#33
Twój nick na serwerze:NucleaR_HEHEE
Wiek:17
Zainteresowania:Gry, Modyfikacje i tego typu rzeczy, Akrobatyka, Tworzenie modyfikacji, Śledzenie nowości, Pluginy.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Grałem na serwerze zanim obecni właściciele go przejeli.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Anihilacja.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja, Skywars, Pvp Classic, Pvp kits.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:12h+ (Nie ma określonego limitu, jedynie w dni nauki szkolnej trochę krócej).
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Czasem zgłaszam cheaterów oraz osoby łamiące regulamin / Zawsze można zrobić coś więcej Tongue
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Ponieważ wbrew pozorom potrafie być osobą wiarygodną bez względu na swoje wcześniejsze zachowanie (Nie cheatuje na głównym koncie oraz zachowuje się poprawnie np. Nie przeklinam itp.), odpowiedzialną, posiadam dobrą znajomość ortografii pluginów oraz przydatnych rzeczy, gram bardzo długi czas na serwerze, posiadam TS3 Skype mikrofon oraz potrzebne programy, umiem sprawdzać czy ktoś ma cheaty na bardzo wysokim poziomie, posiadam wyzszy wiek niż większość administracji wiec co za tym idzie jestem inteligentniejszy, anticheaty na serwerze to porażka, mało kto zajmuje się trybami a jeśli już to krótki czas, posiadam również inne umiejętności ale nie chcę wypisywać oraz nicki nuclear nie świadczą może dobrze o mojej osobie ale to są konta dla celów rozrywkowych, oznacza to ,że w rzeczywistości zachowuje się inaczej, wspieram serwer poprzez kupowanie usług typu boskie bronie itp. Znam również regulamin , tryby oraz forum (często gram na trybach oraz przeglądam forum). Nie są to kłamstwa. Jeśli moje podanie zostanie rozpatrzone z wynikiem pozytywnym moje zachowanie ulegnie zmianie w lepszą stronę czyli nie będę łamał regulaminu, będę osobą kulturalną która bardzo często gra na serwerze oraz pomaga graczom, banuje za łamanie regulaminu oraz nie kłamie nie cheatuje itp. Pozdrawiam.
#34
Twój nick na serwerze: MrCreepers12
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: Czytanie książek, Granie w gry np. Minecraft. Interesuję się także wilkami. poza tym uwielbiam jazdę konną Big Grin
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od około 2/3 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? : Freebuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild, GTA, PvP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W ciągu tygodnia około 1-3 godz. a w weekend mogę grać nawet cały dzień Big Grin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłaszam osoby które łamią regulamin serwera
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Zawsze staram się pomagać graczom, jestem szczera i miła, jeśli gracze się kłócą staram się to wyjaśnić, nie przeklinam*, nie okradam graczy oraz dobrze się dogaduje z większością graczy

*- jeśli już mam przeklnąć, to używam dużej ilości gwiazdek

Jeśli są błędy ortograficzne to sory Big Grin
#35
Twój nick na serwerze:_Oktawik

Wiek: 14 lat

Zainteresowania: Grafika, animacje, sport, gry (minecraft)

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: gdzieś ok. 5 lat już chyba nawet, jestem jednym z tym najdłużej grających na serwerze, pamiętam pierwsze edycje większości trybów

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Freebuild, pvp classic lub skywars classic

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild, skywars classic

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4h lub 3h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem użytkownikom w wielu postach, zgłaszam regularnie graczy łamiących regulamin serwera oraz pomagam nowym graczom w poznawaniu serwera, komend

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Gram na tym serwerze już ok.5 lat, doświadczenie które przy tym nazbierałem jest ogromne, niegdyś byłem moderatorem na kilku innych serwerach non premium minecraft jednak z nich odszedłem, aby angażować się tylko tutaj, znam się na pluginach, na komendach, staram się jak tylko mogę być jak najaktywniejszym na forum tego serwera

Mam nadzieje, że rozważycie dokładnie mój post.

Życze wszystkim powodzenia!
#36
Twój nick na serwerze:ItachiComic
Wiek:11
Zainteresowania: Interesuje sie grami (tak jak kazde dziecko) i tez mam troche styczności z programowaniem
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3/2 miesiące ale pewny nie jestem bo ja grałem jeszcze jako gracz Oveny
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Oczywyście ze creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: creative i od czasu do czasu anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3/4/5 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Ehhh sam nie wiem ;/
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo jestem miły lecz dostałem 1 bana, też myśle ze bym sie nadawal i zdobyłem szacunek wielu ludzi
#37
Twój nick na serwerze: iNutka75
Wiek: 12
Zainteresowania: Taniec, śpiew :3
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ponad pół roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PvP Classic, FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Pvp Classic, FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 5-7 godzin, zdarza się też że cały dzień mogę spędzić na serwerze
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Oczywiście, zgłaszałam graczy łamiących regulamin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-Ponieważ uważam że jestem odpowiedzialną osobą,
-Potrafię odróżnić osobę posiadającą cheaty od osoby która potrafi się dobrze klepać,
-Potrafię również sprawdzać
-Łapię szybko kontakt z graczami i ogólnie jestem pozytywną osóbką

Dziękuje za przeczytanie tego podania i życzę innym powodzenia
Nutka ;3
#38
rWiek: 15
Zainteresowania: gra w mc wieloletnie, chęć poprawy warunków gry na serwerze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: pierwszy raz na serwer wszedłem około 4 lata temu po 2 latach przestałem grac a teraz wróciłem go gry i od 2 miesięcy gram aktywnie
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na Skyblock 1 ponieważ serwer jest bardzo zaniedbany i pozostawiony samemu sobie
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: najwięcej czasu spędza zdecydowanie na Skyblokc 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od poniedziałku do czwartku 2 godziny, a od piątku do niedzieli 10 godzin czasem więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kupiłem vip-a na Skyblock 1 i zgłaszałem liczne bugi do administracji na ts
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Powinienem otrzymać Helpera ponieważ jestem graczem z prawdziwego zdarzenie i borykam się z problemami , bugami na co dzień . Znam komendy i z łatwością potrafię odróżnić czitera . Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie mojego mc-towego svi . Mam głęboką nadzieję, że moje prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie.

Twój nick na serwerze: witek30
Wiek: 15
Zainteresowania: gra w mc wieloletnie, chęć poprawy warunków gry na serwerze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: pierwszy raz na serwer wszedłem około 4 lata temu po 2 latach przestałem grac a teraz wróciłem go gry i od 2 miesięcy gram aktywnie
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? na Skyblock 1 ponieważ serwer jest bardzo zaniedbany i pozostawiony samemu sobie
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: najwięcej czasu spędza zdecydowanie na Skyblokc 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od poniedziałku do czwartku 2 godziny, a od piątku do niedzieli 10 godzin czasem więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kupiłem vip-a na Skyblock 1 i zgłaszałem liczne bugi do administracji na ts
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Powinienem otrzymać Helpera ponieważ jestem graczem z prawdziwego zdarzenie i borykam się z problemami , bugami na co dzień . Znam komendy i z łatwością potrafię odróżnić czitera . Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie mojego mc-towego svi . Mam głęboką nadzieję, że moje prośba zostanie rozpatrzona pomyślnie.
#39
Twój nick na serwerze:
Nystka

Wiek:
13 lat.

Zainteresowania:
Moje zainteresowania się zmieniają wraz z miesiącami więc ciężko powiedzieć. Aktualnie jest to muzyka, ale bardziej śpiew. Aktualnie jeszcze interesuję się fotografią.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Z 3 lata będą.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
FreeBuild.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
FreeBuild, PvP Classic.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Zależy od dnia. Czasami całe dnie, a czasami do 3-4 godzin.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Owszem zrobiłam. Przesiedziałam ponad rok w Administracji. Zgłaszam często Administracji z serwerowni banana cheaterów na TeamSpek'u 3. Często zgłaszam ludzi którzy używają wulgarnych słów.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem osobą konsekwentną. Z graczami dogaduję się bardzo dobrze. Owszem są wyjątki, ale to mała liczba osób. Potrafię rozpoznać różnego rodzaju modyfikacje wspomagające grę. Od najprostszego do najtrudniejszego. Po roku doświadczenia potrafię sprawdzać itp. Lecz to już zależy od Administracji czy będę mogła wrócić.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#40
Question 
Twój nick na serwerze: Mwjpl
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Głównie gry, książki, filmy i seriale
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Kiedyś ok. 3 lata teraz od ok 3 miesięcy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Skyblock 1
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: zdecydowanie na Skyblock 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: pon-czw: 1h-2h pt-niedz: 4h-6h (czasem więcej)
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Oczywiście , zakupiłam konto vip , zgłaszam liczne  bugi po przez forum oraz przez teamspeak'a i upominałam graczy gdy łamali regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem aktywnym graczem znającym podstawowe komendy helpera , potrafię  rozpoznać programy wspomagające (cheaty) , oraz poświęcam znaczną część swojego wolnego czasu na ten serwer , znam regulamin i od zawsze się do niego stosuję , uważam również że tryb sb 1 jest dość zaniedbanym trybem , dlatego zależy mi na tej randze .

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia , gdyż bardzo zależy mi na tym stanowisku . Pozdrawiam
                                                                                                                   
                                                                                                               


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości