Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Killereq!!!!Ważne!!!!!
#1
Witam. Chciałem zgłosić ,że pewnien gracz o nicku vFredPL ma cheaty i itemki enchant 127. Mój kolega go dedł i dropnął z niego miecz Ostrość 5 Jedwabny Dotyk127. Prosze go zbanować na ip lub coś bo to jest nie normalne. Dodam też ,że sprzedaje siekierki "Gang Albanii" enchanty: Ostrość 5 Grabież 3 Zaklęty ogień 2. Serwer: PvP Classic.
#2
Za ile sprzedasz sikierke ? Smile Killereq Wink
█▬█ █ ▀█▀ √ק★★√ι √ι★PoldekDriver★█▬█ █ ▀█▀
█▬█ █ ▀█▀ Pomoge chętnie █▬█ █ ▀█▀
#3
Gdzie dowody? I dlaczego nie stosujesz sie do Wzoru Skarg? @Up takie sprawy to pisz na pw/chatboxie.
#4
Hah dziękujcie mi , że w ogóle Wam pisze takie sprawy. Po co dowód? Ciężko sprawdzić? Dowód trzeba mieć, bo co nie chce Wam się duszyć tyłka i wbić na serwa? Taka prawda robicie coś jak są dowody. Tyle ode mnie nq aha PSBig Grino wzoru się nie stosuje bo głupio to wygląda i wole pisać własnymi słowami
#5
@Up jezeli chcesz zeby administracji sprawdzila gracza napisz im na pw a nie nabijaj sobie postow.Jezeli ten ci sie nie podoba wzor moze spodoba ci sie moj wzor Smile
Oskarzyciel:
   Oskarzeni:
   Powod:
   Dowod:
#6
Hhhahaha po prostu jestem na ziemi ze śmiechu... Nie ważne ciekawe gdzie mam napisać na Pv bo tak mam Windows XP i ts'a pobrać nie mogę, Persew nawet nie wiem kiedy jest a jeśli jest to na Vanishu. Czy mogę napisać do Adma z jakiegoś innego trybu np skywars? Poldek nie sprzedam Ci tych itów i nie rób z siebie pajaca na forum elo
#7
Dowód by się przydał zapoznaj się z regulaminem i dopiero potem składaj!!!
#8
(30-06-2015, 08:34 AM)xerisvoltaefedia napisał(a): Dowód by się przydał zapoznaj się z regulaminem i dopiero potem składaj!!!

Wal się na ryj ten post jest stary. Nie jesteś jakimś adminem, żebym i pisać co mam robić.
#9
Gracz ukarany warnem.
Zamykam.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości