Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piotr_1234POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#11
(24-11-2017, 02:05 PM)wons napisał(a): Ja ci się nie włamałem


Sam mi napisałes Weź se tą działke

cikawe ide do admina
#12
oddam tą działke ale nie wiem kto ci się włamał na konto

Ja nie kłamie

Wejdz na freebulid
#13
Weźcie mu zróbcie mu hasło do konta lub piotr_1234 napisz emaila do mcsurvi i ci stworzą nowe hasło

Weźcie mu zróbcie mu hasło do konta lub piotr_1234 napisz emaila do mcsurvi i ci stworzą nowe hasło
#14
wons oddaj mu konto ! Administracja ma co robić !
#15
To nie ja oddałem mu działke bo ktos mu sie włamał i mi dał

Sprawa Zamknięta

admin do kosza
#16
zrobil sie tu niezly spam... wiec prosilbym aby zadna osoba ktora NIE jest powiazana ze sprawa sie nie wypowiadala
co do samego watku tu znajdziesz wszystkie informacje http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Straci%C5%...formacjami
szczerze nie wiem dla czego oskarzacie wonsa ze ukradl mu konto jezeli nie macie zadnych dowodow jezeli mozna to podsumowac poprostu porownaniem IP
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#17
Raki Ale temat rozwiązany

Więc proszę admina żeby dał wątek do kosza
Jeśli Pomogłem daj repke +1 Smile
#18
(24-11-2017, 01:26 PM)Piotr_1234 napisał(a):
(24-11-2017, 12:04 PM)DylanPL napisał(a): Jezeli nie miales konta premium/VIPa tonie masz szans na odzyskanie konta.

Miałem

Skoro miałeś vipa to wykonaj te polecenia w celu odzyskania konta:

Jeżeli nie dostałeś zamówionej usługi, niepoprawnie ją zamówiłeś lub masz problem z hasłem do gry należy napisać E-Mail na adres ADMIN@MCSURVI.PL.


Jeśli problem dotyczy usług sms w treści Maila powinna znajdować się informacja:
1) Data wysłania sms:
2) Godzina wysłania sms:
3) Treść wysłanego smsa:
4) Numer telefonu na który wysłano sms:
5) Numer telefonu z którego wysłano sms:
6) Serwer na którym zamówiłeś usługę:
7) Twój nick na serwerze:

Weryfikacja twojego problemu powinna potrwać do 24 godzin. W weekendy do 48 godzin.

A na przyszłość ustawiaj jakieś mocne hasło i nikomu nie podawaj. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości