Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwariowana13Prośba o ub
#1
Witam, zaszła pomyłka a więc już tłumacze...dostałam bana z powodem że posiadam cheaty...Bardzo ciekawe jest to że afczyłam w tym momencie na spawnie gdy wróciłam i mogłam dalej kontynuować grę, żaden gracz się nie skarżył że posiadam aurę...do tego kto ustawia aurę na 1 kratkę? Mniejsza z tym...Byłam helperką na serwerze i nadal pomagam i pilnuje trybów...Wiec czemu miałabym cheatować? Badzo proszę o szybkie wyjaśnienie sprawy bo moim zdaniem ban został nie słusznie nałożony chociaż na filmiku widać że „niby” mam aurę...a to może trzeba sprawidzić tego gracza czy czegoś nie ma...

Z góry dziękuje
Nucia
#2
Wiem że nie mam dowodów ale chcę dodać, że na filmie w skardze na iNutkę pisałem na czacie "ja idę nq ;v" i bylem wtedy na spawnie widziałem że iNutka afczyla a jakiś gracz z dziwnym nickiem skakał dookoła niej trochę podejrzane nie? Podpowiedź może by tak go sprawdzić??
#3
Następnym razem podstaw wszystkie informacje pod to
Twój nick:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Wytłumaczenie:
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
Musisz takżde dać screena bana bo bez tego się nie obejdzie
#4
daj ss bana
#5
eh.... no nwm czy  inutka by miala killaure... znam ta osobe i nie  wyglada mi na cheatera. moze by ja tak sprawdzic? a nie dawac tak sobie bany co?
#6
https://www.youtube.com/watch?v=t9n-VQvslSc&t=262s to jest dowod inutka jest czysta
#7
Dziękuje wszystkim tym co przyczynili się do tego żeby mnie uniewinnić, sprawa rozwiązana.

Nutka :3
#8
To tak może się wypowiem...
(19-11-2017, 10:18 AM)TheWorstJack napisał(a): Wiem że nie mam dowodów ale chcę dodać, że na filmie w skardze na iNutkę pisałem na czacie "ja idę nq ;v" i bylem wtedy na spawnie widziałem że iNutka afczyla a jakiś gracz z dziwnym nickiem skakał dookoła niej trochę podejrzane nie? Podpowiedź może by tak go sprawdzić??
Bez dowodu to tylko puste słowa. To, że była helperką nie znaczy, że będzie traktowana inaczej. Na skardze wyraźnie widać Killaurę, a jeżeli coś wyraźnie widać z góry banujemy bez sprawdzania.

(19-11-2017, 10:58 AM)MrsMisioPLYT napisał(a): eh.... no nwm czy  inutka by miala killaure... znam ta osobe i nie  wyglada mi na cheatera. moze by ja tak sprawdzic? a nie dawac tak sobie bany co?

Skupię się na części z "może by ją sprawdzić? a nie dawać tak sobie bany co?". Tak jak napisałam wyżej, INutka75 jest teraz graczem i nie będzie traktowana inaczej niż inni. Faktycznie skarga na nią wydała się dziwna. Zbanowałam ją przed wiadomością od szumiela, że podobno jest jakiś cheat pokazujący jak inny nick ma aurę. Dobrze przyznaję mój błąd, a raczej nie wiedza, jednak nie szukam 24h w internecie jakie to nowe cheaty powstają. Miałam prawo nie wiedzieć.

(19-11-2017, 11:16 AM)_ddc_ napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=t9n-VQvslSc&t=262s to jest dowod inutka jest czysta

To nie jest żaden dowód, tylko przypuszczenie na możliwą pomyłkę.

Tłumacząc dalej całą sytuację, od dnia dzisiejszego/wczorajszego skargi z tego typu dowodem nie będą traktowane jako rzetelne. Gracze składający taką skargę jak i oskarżeni będą sprawdzani podczas grania na serwerze.

Co do prośby o UB, to myślę, że najlepiej by było sprawdzić oboje graczy. Jeżeli wyjdzie, że INutka faktycznie była czysta to jak najbardziej należy się UnBan.
Napisz mi na PW, o której godzinie najbardziej będzie ci pasować.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

#9
Sprawdzilem Nutke, Jest czysta.
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości