Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KegusiaUkradli mi konto
#1
Sad 
Na serwerze mam nick Kegusia. Nie grałam przez kilka tygodni i dzisiaj gdy próbowałam wejść pisze, że hasło jest nie poprawne. Pamiętam je więc na pewno ktoś musiał mi się włamać i zmienić. Czy istnieje możliwość zresetowania hasła? Z góry dziękuję Smile
Odpowiedz
#2
Podawałeś komuś hasło ? jeśli nie to wymiśliłeś zbyt łatwe hasło i ci ktoś zabral Smile





|PoldekDriver|
Odpowiedz
#3
W regulaminie pisze,że jeśli hasło jest takie jak np.1234 i gdy je komuś podawałaś to adminiatracja nie odpowiada za utracenie.Jeśli coś kupowałaś np.sms-Vipa to jest większa szansa na odzyskanie twojego hasła do konta.
Odpowiedz
#4
(07-06-2015, 06:15 PM)Pickp napisał(a): W regulaminie pisze,że jeśli hasło jest takie jak np.1234 i gdy je komuś podawałaś to adminiatracja nie odpowiada za utracenie.Jeśli coś kupowałaś np.sms-Vipa to jest większa szansa na odzyskanie twojego hasła do konta.

Czyli to znaczy, że nie mogę już grać w ogóle na serwerze? Bo przecież nie mogę mieć drugiego konta bo dostanę bana za multikonto.
Odpowiedz
#5
Tego aktualnie nie wiem.Jeśli straciłaś konto wydaje mi się,że drugie raczej nie będzie się zaliczało do multikonta bo tamtego tak jakby "niema".Jednak jeśli chcesz się tego dowiedzieć poczekajna kogoś z administracji,który napisze pod Twoim wątkie bądz też napisz im wiadomość prywatną.
Odpowiedz
#6
Jezeli na tam tym koncie zakupiles jakas usluge jest mozliwosc odzyskania konta , jezeli na swoim koncie nie miales zakupionej zadnej uslugi nie mozliwe jest odzyskanie twojego konta. Multikonta przypuszczam ze sa dozwolone ale nie wiem w jakim stopniu.
Odpowiedz
#7
Jezu ludzie tu nie ma banów za multi konto ! bo administracja nie ma czasu na sprawdzanie czy ktoś ma jedno czy dwa konta Ps:Multikonta są banowane tylko jeśli gracz używa ich do zdobywania $
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości