Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Briggantygrysek208
#1
tygrysek208 jesli to czytasz...
czemu kiedy floodowałam (wtedy nawet nie wiedziałam co to flood) odrazu mnie zbanowałaś, a kiedy potem jakis gracz floodował to tylko napisałaś nie flooduj???
#2
(01-11-2017, 07:16 PM)Br iggan napisał(a): tygrysek208 jesli to czytasz...
czemu kiedy floodowałam (wtedy nawet nie wiedziałam co to flood) odrazu mnie zbanowałaś, a kiedy potem jakis gracz floodował to tylko napisałaś nie flooduj???
Tygrysek na pewno ci wzrócił uwagę nie flooduj i 2 ostrzeżenia zazwyczaj się kończą banem a 1 ostrzeżenie  tak zwanym pouczeniem 

tygrysek to dziewczyna jak coś
#3
Musialeś dostać ostrzezenie, bo bez ostrzezenia nie daja bana.

PS: Flood to ze naduzywasz pytajnikow lub wykrzyknikow.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#4
@up
Mylisz się. Upomnienia nie musi być, czy da bana czy upomni i wtedy zbanuje to zależy od administracji.

Do tego Ps dodam że w jednej wiadomości
#5
Wszedzie musicie robic spam? Na poczatku przydaloby sie zeby autor watku podal swoj nick na serwerze poniewaz w ciagu ostatnich kilku dni tygrysek nie banowal gracza o takim nicku jak na forum.
Po drugie niech sie zdeklaruje czy to jest pytanie czy skarga. Poniewaz od tego zalezy kto ma sie wypowiedziec i wgl zobaczyc watek.
Po trzecie administracja nie ma obowiazku ostrzegania. Gracz ma obowiazek znac regulamin i wiedziec ze dana rzecz jest zakazana, a jezeli jest zakazana to niech jej nie robi. Przy drobnym floodzie czyli kilku takich samych znakach jeszcze mozna ostrzegac, ale nie ma sensu jezeli jest to flood na caly chat.
#6
W jednym z jego wątków podał Nick : http://mcsurvi.pl/bany/history.php?uuid=...&from=bany ( ten Mr to on/a)
#7
no wlasnie nie dostalam ostrzezenia zadnego Sad((

mój nick to MrCreepers12
#8
może być ostrzeżenie ale nie musi
#9
Ban o którym mowa wyżej jest z sierpnia, więc szczerze mówiąc jakoś ciężko mi się odnieść do tej sytuacji po tylu miesiącach, ale zapewne upominałam kogoś chwilę przed Tobą, jeśli było tak jak mówisz. Nie zmienia to faktu, że tak jak sama napisałaś - złamałaś regulamin, za co poniosłaś karę.
Doing is better than saying.
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości