Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MachineMaRacjeSkarga na Persew
#1
Witam, chciałbym zgłosić administratora Persew za to, że ubogo banuje cheaterów... napisałem wiele skarg na graczy a nadal pojawiają się te same osoby, pewnie tylko daje na 2 dni i koniec... według mnie administrator powinien dawać perm bany lub bany na 2 miesiące, bo to co się dzieje, to porażka, tak zaniedbany serwer że śmiać się chce... Pisałem żeby się ogarnął. I jeszcze pisze wymówki że jest mało osób. Według mnie administrator powinien stracić tą range lub żeby się ogarnął... Wczoraj napisałem skarge na 20 cheaterów... nadal pojawiają się te same osoby... MrVivoX (czy jakoś tka) zgłosił Maja7z0 (czy jakoś tak) za cheaty, po 3 dniach znów gra na serwerze... Polecam ogarnąć serwer, a jak coś ci Persew nie pasuje to daj mi bana, bo to że tylko na forum siedzisz a czasami na serwer wbijesz, to nic nie da w opanowaniu serwera ...
#2
Kto dostał bana to dostał ja sam nie jestem w stanie zbanować tak dużą ilość cheaterów. Dziękuje dobranoc.
#3
Idziesz na inny tor widzę. Chodzi mi o to, że dajesz krótkie bany... + Wiem, duża ilość cheaterów ale jak na moderatoraadministratora przystało, musi zbanować wszystkich zgłoszonych, lub tych których zauważył
#4
Co to znaczy krótkie bany? Za cheaty zawsze przyznaje bana permanentnego więc nie rozumiem. Poza tym jeżeli nie są podane do skargi dowody w postaci filmu tylko same nicki i osoba jest offline wtedy kiedy ja sprawdzam to niby jak mam ją sprawdzić? Nie będę kierował się wskazówkami typu: "Zbanuj go bo ma cheaty", bo ktoś może kłamać. Poza tym MCsurvi to nie jedyny serwer, którym zarządzam więc jasne jest, że nie spędzę tam całego dnia na banowaniu, poza tym będzie rekrutacja to się kogoś do pomocy znajdzie. Niema rekrutacji na chwilę obecną to niema pomocy a to się odbija na tym, że ja sobie nie radzę, a w skutkach jest dużo cheaterów.
#5
Nie jedyny ? Współczuje....
#6
Ogarnijcie się. Persew jest 1 i nie jest w stanie siedzieć przed kompem 24h. Nie jego wina, że nie ma rekrutacji, jednak fakt faktem że dużo cheaterów itp ale ludzie kuźwa żeby tak się czepiać 1 Admina? Przecież trybów jest wiele a admin 1. Więc wytłumaczcie mi jak on może tyle trybów ogarnąć? Nie rozumiecie , bo nie macie rangi. Tyle ode mnie





Pozdro^^
#7
Hmm... skoro nie ma administracji to może wstrzymacie serwer ? A nie na pałe już go włączacie z 4 adminami
#8
hahahah teraz każdy ma anty knocka na pvp kits... tak właśnie dbasz o serwer, zamiast go wyłączyć na miesiąc i w tym czasie rekru zrobić to ty robisz swoje... Widać nie myślisz
#9
Kolego ja na pvp kits rangi nie mam... Tam zajmuje się clonesolider więc jemu pisz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości