Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crazy7w7_[UNBAN] Crazy7w7_
#1
Twój nick: Crazy7w7_
Data i godzina nadania kary: 17.10.2017 około. 16
Opis sytuacji: Zostałem zabity przez helpera (nick. szumielxd_) i po poproszeniu o oddanie ważnych dla mnie rzeczy zostałem zbanowany.
Wytłumaczenie: Zbierałem rzeczy dla mojej siostry (nick. 10203) gdyż mnie o to poprosiła. Mogłem się nieco zdenerwować, dlatego też moje słownictwo było takie, a nie inne, za co przepraszam.
Powód kary (ScreenSHot, filmik): http://oi65.tinypic.com/nn1p8w.jpg
#2
Bana dostales po tym jak zaczales mnie wyzywac zebym ci oddal ity. Byles w pelni swiadomy tego co zrobiles. W momencie kiedy spytalem cie czy mnie obrazasz potwierdziles to. Wiec cie zbanowalem za obraze administracji.
#3
Emocje mogą każdego ponieść, zwłaszcza dziecko które ma 9 lat. (Pisze siostra, gdyż jemu zajęłoby to chyba 100 lat). Rozmawiał ze mną, żałuje tego i jest mu przykro. Nie chciał się bić, a z tego co wiem to zwyczajnie sobie go zabiłeś. Nie znam twojej wersji, więc nie będę skakać, a jedynie proszę o odbanowanie. To tylko dziecko, a po rozmowie wie, że tak jak zrobił nie powinno być.
#4
Fakt faktem po prostu go zabilem jak nym na strefie pvp. Z reszta nabijal sobie kille na jakims graczu bez itow. Ub dostanie pod warunkiem ze nie bedzie juz sie tak wulgarnie odzywac na serwerze. Bo nie wazne czy do gracza czy do administratora, nikogo nie mozna tak obrazac. Zaraz napisze zeby ktos go odbanowal.
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości