Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
crazycrafterKs zepsute ;c
#1
Witam. Problem polega na tym ze samo automatycznie zresetowało statystki oraz /ks top..... nie działa , jedyne co zostało to hajs.

dodam jeszcze ze nie uzywalem /ks reset tak jak iXi
#2
Dodam ze nie dziala zadna komenda z liczba argumentow wieksza niz 0 czyli np /ks reset.
Dziala tylko /ks ktore teraz pokazuje staty.
Statystyki zresetowane ma kazdy, nie tylko ty.
I podeslalem nali
#3
Nie którzy mają normalne lub takie jak __HARRY__9 czyli 12 killi,5 combo i 0 dedow
#4
Czy problem nadal występuje czy już jest wszystko dobrze ?
#5
Nadal wystepuja.
Zdjecie na szybko fonem zrobilem zeby pokazac co sie wyswietla.[Obrazek: f12b4f88de9cf531757dcef136b70bd1.jpg]
#6
@szumielxd_
wlasnie nie wszyscy z tego co zauwazylem to np _hellscream_ ma nadal ks
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#7
@_szumielxd_ ja mam być wróżbita co ty wpisujesz ?
#8
Chodzilo mi o to ze jak sie wpisze np. /kb reset to wlasnie pisze zeby wpisac /kb. Tak samo pod /komendy jest napisane ze /kb wyswietla liste komend /kb. A kiedy sie wpisze /kb to wyskakuja staty a nie ma listy komend jak wczesniej. Jedyna opcja zeby gracz sie dowiedzial jaka jest komenda np na topke to spytac innego gracza.

Jednak teraz jest to juz pozmieniane jak widze
#9
Spoko, ale co ma kb do ks ? Ks pod /komendy przecież jest napisane wyraźnie /ks - aby sprawdzi SWOJE statysytki. Cała reszta komenda została zablokowana bo działały na szkode serawera.
#10
Teraz działa. Można zakmnąć


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości