Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mrs_KorneliaZmiana konta
#1
Chciałabym prosić o to żeby z nicku "Mrs_Kornelia" przenieść itemki z real life na konto "Mr_Kornelia" Proszę Smile Wszystko przenieście
SVIPa, mieszkanie, kase itd.
Pewnie teraz napiszecie - Chcesz jej ukraść konto itp. ale naprawdę to jestem ja.
Pozdrawiam Kornelia Big Grin Heart
#2
vipa przenosimy tylko w przypadku jezeli ktos kupil wlasnie konto premium z innym nickiem niz ma i chce na nie przeniesc range. Jednak itemow wgl nie przenosimy. Tak samo postepow na trybach (czyli np. $)
#3
Aha, a czy Crystal Launcher dozwolony? Jeżeli tak to czy można na nim zrobić sb skina na premce? Ponieważ nie wiem jakim cudem mam skina "Pomidora"
Proszę o szybką odpowiedź.
#4
Prawdopodobnie ktoś ma konto premium o takim nicku jak ty używasz na luncherze non-premium.
Crystal luncher jest jak najbardziej dozwolony, możesz spokojnie na nim grać. Co do zmiany skina do nie ma możliwości zmiany bez konta premium(chyba, że w danym lucherze non-premium).
#5
Aha dziękuje za odpowiedź Wink

Przepraszam, że zajmuję tyle czasu ale czy na TLauncher jest możliwość wgrania skina na Premium? Ponieważ mój skin większości osób się nie podoba, a ja nie lubię gdy ktoś pisze że jestem brzydka itp.
#6
Mrs_Kornelia najlepiej się nie przyjmuj takimi tekstami bo skin w minecraftcie mało znaczy.
A jak już szukasz launchera, gdzie można łatwo zmienić skina to zobacz Minecraft By Zyczu.
Mam nadzieję, że pomogłem.
#7
@up Jej chodzilo o skina premium. Na zadnym launcherze oprocz oficjalnego minecraft nie ma mozliwosci zmiany skina premium. Jezeli skin sie nie podoba to jedyna opcja to zmiana konta. No chyba ze ktos sprzedaje swoje premium z tym nickiem
#8
Aha dziękuje Big Grin
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości