Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xx_Matirix_xXPytanko :D
#1
Mam pytanie dotyczące serwera Skyblock+. bo ma być nowa edycja i mam pytanie czy ta nowa edycja usuwa itemy i wyspy i jeszcze statytyki gracza?
Bo nie chcę żeby coś mi usunęło!

(10-10-2017, 07:02 PM)Xx_Matirix_xX napisał(a): Mam pytanie dotyczące serwera Skyblock+. bo ma być nowa edycja i mam pytanie czy ta nowa edycja usuwa itemy i wyspy i jeszcze statytyki gracza?
Bo nie chcę  żeby coś mi usunęło!

[img]EDYCJA!!![/img]
#2
Wszystko będzie usuwane, graczowi nic nie pozostanie. W sumie na tym polega nowa edycja, każdy ma zacząć od nowa.
#3
(10-10-2017, 07:34 PM)Quarantino napisał(a): Wszystko będzie usuwane, graczowi nic nie pozostanie. W sumie na tym polega nowa edycja, każdy ma zacząć od nowa.

To szkoda ;( ale będą jakieś nowe rzeczy i np nowy spawn?
#4
Będzie kilka nowości oraz nowy spawn.
#5
(10-10-2017, 07:39 PM)Xx_Matirix_xX napisał(a):
(10-10-2017, 07:34 PM)Quarantino napisał(a): Wszystko będzie usuwane, graczowi nic nie pozostanie. W sumie na tym polega nowa edycja, każdy ma zacząć od nowa.

To szkoda ;( ale będą jakieś nowe rzeczy i np nowy spawn?

A np itemki z ender chesta tez usuwa?! bo ja tam mam najważniejsze moje itemki których nie chciał bym stracić tak samo wyspy która ma golemiarke na którą zbierałem pół roku ;((
#6
Tak jak pisałam WSZYSTKO to wszystko, nic nie pozostanie. Jak masz jakieś jeszcze pytania to na pw do mnie, bo niepotrzebnie spam robimy pod wątkiem.
#7
(10-10-2017, 07:55 PM)Xx_Matirix_xX napisał(a):
(10-10-2017, 07:39 PM)Xx_Matirix_xX napisał(a):
(10-10-2017, 07:34 PM)Quarantino napisał(a): Wszystko będzie usuwane, graczowi nic nie pozostanie. W sumie na tym polega nowa edycja, każdy ma zacząć od nowa.

To szkoda ;( ale będą jakieś nowe rzeczy i np nowy spawn?

A np itemki z ender chesta tez usuwa?! bo ja tam mam najważniejsze moje itemki których nie chciał bym stracić tak samo wyspy która ma golemiarke na którą zbierałem pół roku ;((
Ale proszę nie usuwajcie itemków z ender chestów proszę!!! bo nie chce stracić najważniejszych itemków ;(
#8
Zawsze na nowej edycji (nieważne jaki tryb) wszystko jest czyszczone.. Staty,wyspy/działki,enderchest.. Tak aby na NE wszyscy mieli mniej więcej takie same szanse.
Ps. Quara pisała żebyś ewentualne pytania zgłaszał jej na pv...
Everyone will burns



#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości