Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KillereqŻałosna Administracja
#11
(06-06-2015, 09:21 PM)Pickp napisał(a): Killereq zachwujesz się jak "Bachor".Myślisz,że te "Pożal się boże docinki" coś Ci dadzą?Wydaje mi się,że się mylisz.Pomyśl sobie.Taki Banan ma na utrzymaniu 5serverów (niewliczając serverów 1.5.2 i 1.6.4) i z tak małą ilością administracji nadzorować właśnie ten niedawno przyjęty server
Ciekawe co Ty byś pisał gdybyś był w jego sytuacji

Nie bądź takim kozaczkiem, bo banan to bana a ja to ja. I nie jestem nim ,więc nie porównuj mnie do niego. I co z tego że utrzymał ileś serwerów? Ten serwer upadnie , bo każdy ma jakiś problem i nie chce mu się grać. Więc skończmy tą dyskusje. Nie oszukujmy się, że serwer już sławny nie jest. Np Creative normalnie jest 230 osób. Od kiedy Banan ma tego serva to na creative widziałem 70 osób, jest to bardzo mało. Nie odpisuj bo nie mam czasu pisać o byle czym.Tylko ode mnie pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#12
(06-06-2015, 09:21 PM)Pickp napisał(a): Killereq zachwujesz się jak "Bachor".Myślisz,że te "Pożal się boże docinki" coś Ci dadzą?Wydaje mi się,że się mylisz.Pomyśl sobie.Taki Banan ma na utrzymaniu 5serverów (niewliczając serverów 1.5.2 i 1.6.4) i z tak małą ilością administracji nadzorować właśnie ten niedawno przyjęty server
Ciekawe co Ty byś pisał gdybyś był w jego sytuacji

to może niech zostawi większość serwerów i niech się zajmie tymi większymi ? co? i niech nie przyjmuje kolejnych bo owszem są nowe tryby,ale i co? skoro pełno cheaterów. a jeśli chodzi o zachowanie killereq zgadzam się. 
Odpowiedz
#13
PVP Classic to już nie moja działka ^^ Ja staram się żeby na PVP z kitami był spokój i porządek. Ale postaram się załatwić sobie tam też moderatora żeby trochę poogarniać.
Odpowiedz
#14
Na water block tez się roi od cheaterów. Na pvp nie da się wejść. Za dużo serwerów Za mało adminów.
Odpowiedz
#15
(03-06-2015, 07:10 PM)Persew napisał(a): 3 graczy i nq? Po 1 jak nie wiesz to nie mów, a po 2 to nie administracja jest żałosna tylko jest jej za mało, więc myśl zanim coś napiszesz.
No to zróbcie tą rekrutacje, a ogłaszacie, że będzie niedługo i jej nie ma. Co to jest!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości