Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NucleaR_7123Propozycja
#1
Lightbulb 
Witam. Myślałem tak ostatnio i wpadłem na pomysł aby napisać propozycje dotyczącą stworzenia nowego trybu na mcsurvi ,a mianowicie czegoś w rodzaju pvp z kitami (bez zupek itd) tylko z umiejętnościami. Chodzi mi o to aby gracz miał do wyboru dużo klas z specjalnymi atrybutami i za zabicia nabijał level ,dzięki któremu będzie mógł sobie ulepszyć umiejętności np. Szybkość itp. Co wy na to ? Nie miałem pojęcia w którym dziale napisać propozycję ,więc napisałem tu. Jeśli to zły dział to z góry proszę o przeniesienie. Pozdrawiam NucleaR.
#2
Napisz pluginy lub znajdź.
#3
(01-10-2017, 04:36 PM)crazycrafter napisał(a): Napisz pluginy lub znajdź.

Kwestie pluginu pozostawię administracji/komuś obeznanemu w tym temacie. Ewentualnie można zedytować jakiś plugin i już Smile
#4
@NucleaR_7123, ten wątek powinien się znaleźć w dziale jak już PvP. A co do tej propozycji to ja powiem tyle: Pomysł jest całkiem spoko, ale brakuje w tej propozycji... tego żebyś go bardziej przedstawił... co tam ma być dokładniej.. czy jakieś statystyki?
Ogólnie z tego co wiem to na mineserwer.pl jest tryb "PvP Legends", który działa na podobnej zasadzie.
Moja ogólna opinia jest taka: Mimo, że na tym trybie były by jakieś efekty np. szybkość czy coś takiego to i tak większą popularność będzie mieć PvP Classic/PvP Kits.

Oczywiście jest to tylko moja opinia, inni mogą mieć na ten temat inne zdanie.
#5
Trybów na tym serwerze jest już bardzo dużo a graczy coraz mniej. Myślę że dokładanie kolejnych nie ma sensu. Mogę podać przykład. Kiedyś na Anihilacji grało bardzo dużo osób, ale gdy dodali sporo innych trybów to już gra na Wojownikach dusz nie jest taka fajna jak gra mało graczy.
#6
(01-10-2017, 05:35 PM)x_Pokemon_x napisał(a): @NucleaR_7123, ten wątek powinien się znaleźć w dziale jak już PvP. A co do tej propozycji to ja powiem tyle: Pomysł jest całkiem spoko, ale brakuje w tej propozycji... tego żebyś go bardziej przedstawił... co tam ma być dokładniej.. czy jakieś statystyki?
Ogólnie z tego co wiem to na mineserwer.pl jest tryb "PvP Legends", który działa na podobnej zasadzie.
Moja ogólna opinia jest taka: Mimo, że na tym trybie były by jakieś efekty np. szybkość czy coś takiego to i tak większą popularność będzie mieć PvP Classic/PvP Kits.

Oczywiście jest to tylko moja opinia, inni mogą mieć na ten temat inne zdanie.

To nie ma być na zasadzie wybierania zestawów jak na 1 vs 1 tylko kupowania klas za zdobyte pieniądze które można zdobyć zabijając. Za levele można powoli ulepszać umiejętności (levele zdobywa się jak zabije się dużą ilość graczy). Do wyboru ze 3 małe mapy jak na pvp kits. Dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie działek na których można przechowywać rzeczy.
#7
(02-10-2017, 09:00 AM)szumiel napisał(a): Trybów na tym serwerze jest już bardzo dużo a graczy coraz mniej. Myślę że dokładanie kolejnych nie ma sensu. Mogę podać przykład. Kiedyś na Anihilacji grało bardzo dużo osób, ale gdy dodali sporo innych trybów to już gra na Wojownikach dusz nie jest taka fajna jak gra mało graczy.

Jeśli "Brakuje miejsca" to przydałoby się usunąć tryby na których nikt nigdy nie gra np sg Big Grin A na każdym nowym trybie gra dużo graczy i wgl myślę ,że mój pomysł nie jest taki głupi.
#8
Gosciu ma racje,jest kilka trybow na ktorych nik nie gra np Sg i Super sky wars,uwaga jak najbadziej sluszna
#9
Zgodzę się z twoją ostatnią wypowiedzią, ale co do skryptow/pluginow to nie będzie to robic za cb administracja wysil się i sam coś napisz lub znajdź w necie.
#10
(04-10-2017, 05:07 AM)crazycrafter napisał(a): Zgodzę się z twoją ostatnią wypowiedzią, ale co do skryptow/pluginow to nie będzie to robic za cb administracja wysil się i sam coś napisz lub znajdź w necie.

Najłatwiej zedytować pvplevels który za 1 level da ci np siłe 1 na **,** czasu, lub zrobić tak ,że dostajesz za level item który możesz wymienić u villagera na coś dobrego/efekt. Nie mam narazie innych pomysłów jak to zorganizować. Można też dać gamerule Smile

-
Coś typu:
Wbijasz 1 level i dostajesz do eq najpierw jakiś słabe rzeczy z niezniszczalnością typu skórzany hełm i im większy level tym powoli lepsze rzeczy np level 1 skórzany hełm a np level 25 kamienny miecz zaklęty ogień 1, level 50 efekt szybkość 1 ale do takiego stopnia ,żeby nowych nie zabijali od razu. Dobrze by było gdyby były klasy za $ np 1 kill - 2 $ gracz dostaje a 4 $ dostaje vip za 1 kill. I klasy im lepsze tym droższe. Z 3 małe mapy pvp i chyba tyle. Przydałyby się też działki/magazyny za kase na których przechowuje się rzeczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości