Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123skarga
#1
raki123
TheMateuszekPL
pvp classic 29.09.2017
brak szacunku wobec graczy , grozby banem
https://imgur.com/a/WFPrJ
https://imgur.com/a/TRDaF
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Hmm huzuni? Nie! Pomyliłem się, BetterPvP. Z tegi co mi wiadomo to jest zabronione Tongue
Post 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200
#3
Po 1. Pierwszy ss nic nie ukazuje oraz to nie jest groźba banem, tylko powiedziałem że go mogę zgłosić wiec to groźba nie jest.
Po 2. Drugi ss nie ukazuje braku szacunku, Mogłem napisać ze ktoś jest fajny jak jego życie.
Po 3. Gaspajro cie słusznie upomniał pisząc ,,Słowa''.
Po 4. ta skarga powinna zostać odrzucona Ponieważ te ssy nic nie przedstawiają.



#Legendy Nigdy Nie Umierają...
#4
wiktorelex nie jest zabronione tak jak mody typu optifine minimap lub damage indicators polecam regulamin ;x
a ty mateuszek jako iz siedzis troche na forum myslalem ze znasz regulamin i conajmniej nie bedziesz klamal
co i tak ci sie nie uda bo wszystko jest na ssie gdzie piszesz ze jestes zalosny jak moje zycie

moge wkleic logi rozmowy gdzie dokladnie widac kontekst tego
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
Przejrzałem Kilka razy twoje ssy i nie widzę tam mojej winy.



#Legendy Nigdy Nie Umierają...
#6
(29-09-2017, 04:08 PM)wiktorelex napisał(a): Hmm huzuni? Nie! Pomyliłem się, BetterPvP. Z tegi co mi wiadomo to jest zabronione Tongue

BetterPvP nie jest zabronione Tongue pyta się administracji jeżeli się nie wie czy dany mod jest dozwolony Big Grin
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#7
@refresh????
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#8
Zwykła mini kłótnia, dla mnie nic wielkiego się nie stało jednakże Mateuszek prosiłbym cię abyś tak nie pisał do rakiego, bo może go to obrażać. A ty raki nawet w cytacie ale staraj się wulgaryzmy cenzurować/usuwać. A uświadomienie graczu że może zostać zgłoszony nie jest groźbą bana.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości