Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KillereqCheater patrykthegames
#1
Prosze zbanować cheater'a patrykthegames za killaure i wyzywanie graczy. Grać się nie da
Odpowiedz
#2
Po 1 zastosuj się do wzoru pisania skarg. Po 2 jakieś dowody?
Bo nic nie wiadomo jaki to serwer itd.
Odpowiedz
#3
PvP classic ja tylko na pvp :x
Odpowiedz
#4
Zbanowany.
Odpowiedz
#5
Widziałem dzięki. Mi możesz ufać Smile jak piszę/zgłaszam że ktoś ma killaure to ją ma. Nie oszukuje ani nic z tych rzeczy. Po prostu chce ułatwić Ci robote. Tyle ode mnie :d
Odpowiedz
#6
Właśnie ja , też nie kłamie , że Killereq ma cheaty na prawde sprawdz go Persew on ma nick :wayne1992, Reddnox,Killer1200 nie wiem tego nicku xDD Wink to tyle z mojej strony czekam na odp Smile




|PoldekDriver|
Odpowiedz
#7
PoldekDriver, upewnij się czy napewno, bo dużo osób nie wie co to cheaty
Odpowiedz
#8
Prosze zbanowac Gracz o nicku Bartosz03 za Kill-Aure i No-Knock na sky wars ja go bije sniezkami zeby go zżucic wale go a on jest niektknietygo go trafialem
Odpowiedz
#9
Srolek jasne yhm... co jeszcze.. Jak piszesz, że niby "mam aure" to daj dowód bo jesteś śmieciem i sam masz aure +multi kozaku. Możemy to na skype załatwić bo wstyd Persew czyta i sobie myśli: Jezu co za debile , nie mogą załatwić tego gdzie indziej? Więc ogarnij się i nie pisz byle gówna pod każdym moim postem. Co do assasin'a to napisz wątek a nie pod moim postem. Widać ,że tępy jak but... ehh szkoda pisania nq
Odpowiedz
#10
Nie mam multi konto ani cheatow !



||PoldekDriver||
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości