Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patrick623[Problem]
#1
Exclamation 
Nick : Patrick623
tryb : anihilacje
problem : takie ważne pytanie mam po co tyle ludzi jest w administracji jak przyjdzie co do czego  to nikogo nie ma a jak już są to udawaj ze ciebie nie ma i sobie grają . Rozumiem ze są tez inne tryby ,ale  żeby 10 adminów kampiło na jednym trybie to już przegiencie , na a moim ukochanym trybie już mi się grac nie chce bo gracze łamia kręcą regulamin na innych serwerach banana jest lepiej to czemu tu nie może być no . Domagam się aby co jakiś czas np. 1-2 d pojawiał się admin a nie raz na ruski rok dzięki i przepraszam ze się uniosłem bo to już denerwuje ze tyle osob chce wejść do administracji aby było lepiej dla serwera a potem co zaczynają się rządzić udawać lepszych itp. chce aby na tym serwi było jak kiedyś za moich czasów gdy jakis typ mi konta nie zabrał dzięki i czesc  ps. jak kogos urazil to sorry
#2
Administracja to nie Boty
Nie mogą być 24/7 na dobę bo TY tak chcesz..
Oni też są ludźmi którzy po za "Majnkraftem :3" mają
Swoje sprawy
Jeśli widzisz cheatera - z g ł a s z a j
#3
Chetnie bym pobanowal na anni, ale nie dostalem tam jeszcze permissji. Podczas klepy nie da sie sprawdzic. Tak samo nie da sie sprawdzac kazdego zgloszonego gracza. Z reszta sprawdzac mg dopiero od 3 dni. Z reszta @up wytlumaczyl to co bylo 1000000 razy mowione. Nikt nie siedzi 24/7 na serwerze. Jedyna osoba ktora moze nadac range na annihilacji to nala, ktora nie ma dostepu do komputera. No jeszcze nadawac range moze banan i kalis, ale oni juz maja i tak duzo na glowie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości