Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
honestUb XDD
#1
Twój nick: honest
Data i godzina nadania kary: 10.09.2017 9.10
Opis sytuacji: Gościu mi napisał, ze mam huzunke i odpisalem mu ze mam XD a tu dostalem bana xDD
Wytłumaczenie: To co wyżej. Ja nigdy nie miałem huzuni xD Nawet nie wiem jak to pobrać XD.  A tu pierwszy raz ban za jakieś cheaty których nie mam xDD
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://zapodaj.net/640b5a29b02cc.png.html

Nie po to kupuje tam vipa i pisze skargi, żeby mieć huzuni XDD
#2
Przyznanie się do wspomagaczy nawet w żartobliwy sposób jest karalne.
#3
Wiele osób tak robi a nikt ich nie banuje...
#4
@up
Ponieważ administrator afczy lub go wgl tam nie ma.
Pozostaje czekać na wypowiedź szumka.
#5
No ale tam tylko najczęściej zjarany jest aktywny. Gdyby było tak, że nawet w żartach ktoś odpowie komuś, że ma coś to już by połowy serwa nie było tam..
#6
Zjarany tez ma obowiazek banowac za to. Skoro wiele osob to robi to mozesz zglosic na forum i tez ich zbanuje.
Moze pozwole sobie wstawic logi:
[09:07:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Swiezak I] Rednake ? jak ci po karze soja to ja
[09:07:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] szumielxd_ uzyl Phantoma! od tej pory moze latac!
[09:07:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Uzyles swoich umiejetnosci!
[09:07:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Masz 5 sekund left przed koncem latania
[09:07:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Masz 4 sekund left przed koncem latania
[09:07:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Masz 3 sekund left przed koncem latania
[09:07:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Masz 2 sekund left przed koncem latania
[09:07:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Helper Zjarany12xD -> Ja] banujemy za przyznanie?
[09:07:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Masz 1 sekund left przed koncem latania
[09:07:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Swiezak I] Rednake ? to ja ja jestem duch
[09:07:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BOG] VIP++ : honest123 ? xray mam tez na pvp i co jeszcze?
[09:07:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BOG] VIP++ : honest123 ? xDD
[09:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[09:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Odblokuj dostep do wszystkich Klas oraz BOSKI SET!
[09:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Zamow range VIP! Wyslij sms:
[09:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] PVP2.TWOJNICK na numer 92045
[09:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Info] Koszt 24,60 wiecej info: /VIP
[09:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] ----------------------------------------------------
[09:08:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Zaaczarowanaa, Zjarany12xD
[09:08:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Helper Zjarany12xD -> Ja] SZUMIEL
[09:08:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Zabiles Milciaks i otrzymales 2 Monet + 6 exp! (x2)!
[09:08:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Milciaks zostal zamordowany przez szumielxd_!
[09:08:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [BOG] VIP++ : honest123 ? widzialem slady xd
[09:08:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] Zabiles marciNZ1339 i otrzymales 2 Monet + 6 exp! (x2)!
[09:08:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [PvP Kits] marciNZ1339 zostal zabity przez szumielxd_!
[09:08:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Swiezak I] Rednake ? honest123 to ja ja jestem duch
[09:08:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Helper szumielxd_ ? Zjarany12xD tak

Tak jakos nie bardzo jest tu napisanie "tak"
Nawet pozwoliles sobie napisac cale zdanie: "[BOG] VIP++ : honest123 ? xray mam tez na pvp i co jeszcze?"
#7
Xd ja myslalem ze to chodzilo o to ze huzuni ze niby mam i napisalem tak a ty o to ze xray mam to napisalem jak ktoś ciągle pisze ze coś mam xd. a xray na pvp to nieprzydatna rzecz po pierwsze a po drugie nie ma sensu tego mieć i tego nie mam xD a to na końcu co jeszcze to się domyśl. Tongue to nawet na mocne żarty nie było. XD więc za bardzo nie rozumiem za co ban xD
#8
A mialem banowac za mocne zarty? Moge miec huzunke ale z niej nie korzystac a i tak bana zgarne. Wiec ban sluszny. Ale ze wspierasz serwer i cos tam zglaszales graczy to przeczytaj ladnie regulamin a pozniej mi o nim opowiedz w skrocie. Wtedy dostaniesz ub. Ale nastepnego ub juz nie bedzie
#9
ok gdzie ci to powiedzieć?
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości