Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1diot4Skarga /repair all /ec
#1
Witam, może mało osób mnie zna ponieważ gram przeważnie na trybie classic pvp, mam tam vipa, lecz nie robię tego co pewne vipy większość osób grających na tym trybie wie pewnie o co mi chodzi, mianowicie o komendy /repair all oraz /ec podczas walki. Prawda, vipy płacą za to by mieć dostęp do tych komend lecz podczas walki jest do irytujące lub zbyt pay2win moim, ale także zdaniem wielu graczy na classuci. Podam tu pewien przykład, jestem graczem i bije sie z vipem, co robi taki vip? Powiedzmy, że przegrywa walkę i jedyne co robi to stoi w miejscu zmienia zbroje i co chwile wpisuje /repair all lub komendę /ec oraz czasem obija gracza bez vipa, ponieważ wie że takiemu graczowi zbroja padnie, a vipowi nie ponieważ ją naprawa, po długiej walce gracz przegrywa chociaż "strefował" vipa, lecz ten naprawiał cały czas zbroje i co chwile obijał gracza co skutkowało tym, że gracz przegrał ponieważ zniszczył mu się set. Więc apeluje w tej skardze do administracji która chociaż rozważyłaby wyłączenie tych komend podczas walki.
Dziękuję za uwagę z góry przepraszam za interpunkcję lub ortografię, ale nie często próbuje napisać jakiś problem aż tak poważnie, więc proszę nie zwracać na to uwagi.
Chciałbym żeby gracze i vipy miały równe szanse podczas walki ;]
glupol.
#2
Jestem za usunięciem tych komend dla vipów ;v
PS. Skargi/Odbanowanai (dział) służy do zgłaszania graczy i próśb o UB (a nie o wyżalanie się nad komendami)
#3
Ten wątek piszę się w dziale "Problemy"
A 2. MixPepe3 pisał już do Banana z tą sprawą...
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#4
Gdyby komendy te byly zablokowane to dałoby się grać. Jestem na TAK
#5
jestem za tylko z tym zabraniem /repair all podczas walki bo /ec nie jest az taki pay2win

jestem na tak tylko o zabranie /repair all podczas walki a /ec nie jest az taki pay2win
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#6
Ja jestem za tym zeby i to i to zostalo usuniete czemu?
/reapair all - co chwile vip repa sety i ma o wiele wieksza szanse na wygranie walki z kims kto nie ma vipa poniewaz vip ciagle repa i sie nie klepie a nie vip nie repa setow i sie klepie

/ec - jak jakims cudem vip bedzie padac to do endera moze showac np miecz 5/3/2/3 , sety itd. Albo podczas walki ma dostep to itemow z ec np. Padly mu jakos wszystkie sety i bierze sobie kolejne z ec...

Pozdrawiam TWJACK
#7
jack chyba nie zrozumiales...
gdyby vip nie mial komend to by nie mialo zadnego sensu bo by nic nie dawal pomysl troche...
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#8
nie chodzi mi o kompletne usuniecie tych komend tylko podczas walki ;]
#9
Naprawione

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości