Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_OlaskaPROBLEM znikające zwierzęta
#1
Nick z gry: _Olaska

Tryb dotyczący problemu/pytania: FreeBuild

Opis problemu/pytania: Dzisiaj jak co dzień grałam na serwerze. Weszłam i patrzę do mojej "hodowli zwierząt" a zwierząt nie ma!
Na i co jak znikły to raczej nie powrócą Sad . Trochę się zdenerwowałam i kupiłam kilka, trochę znalazłam na opuszczonych działkach rozmnożyłam je i wyszłam z gry. Przed chwilą weszłam na serwer i idę rozmnożyć zwierzęta, nakarmiłam krowy i wszystkie znów znikły! O co chodzi? (Nie dotyczy koni). Czekam na szybką odpowiedź!
#2
Tylko ty masz dostęp do twojej działki? Możliwe, że ktoś ci bierze te zwierzęta. Polecam komende /p deny * - dzięki czemu tylko ty bedziesz mogla wejść na swoją działkę + sprawdzisz, czy czasem te znikające zwierzęta to nie były poprostu zwykłe zabieranie przez kogoś. Big Grin
#3
Mozliwe ze ci jakis vip zabija zwierzeta wetka na fly. Zwierzeta sa zagrodzone od gory? Jak nie to zabuduj je z kazdej strony i zobacz czy tez znikna
#4
Zwierzęta są w podziemiach. Ta działka jest mojego brata, gdy weszłam na serwer był jeszcze w szkole a zwykle gramy o tej samej porze. Chodzi o to, że ja po prostu je karmiłam a na moich oczach one znikły. Bez żadnego duszenia się itp.
#5
Masz dowód na ich posiadanie?
#6
Sprawa wyjasniona! Dziękuję _szumielxd_ Big Grin
#7
Ja kiedyś miałem 5 koni i miałem w domu zamkniętym /p deny * no i wywalilo nagle mnie na hub i wszystkich i potem jak wszedłem miałem 2 konie wyjaśnione? nie typek pisał 1 że mu znikł diax set
#8
Wątek do zamknięcia
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości