Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xMat 00[SKARGA] XxGamesxX
#31
jest to nagranie z jakiegos czasu albo falszowane bo masz bana na xmat00
http://mcsurvi.pl/bany/history.php?uuid=...&from=bany

dajesz dowody na samego siebie czlowieku...
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#32
Jakoś nie mam na forum

raki123 według ciebie wszystko jest fałszowane weź się obudź to nie film. Tak wgl forum a serwer to co innego. I niby jak fałszuje filmy i ssy ? Fałszuj filmy powodzenia.
#33
XDDDD - tyle odpowiem
Po co wy wgl sie wypowiadacie?
Logi mozna podrobic w max 5 min, co innego z ss co zajmuje w luj czasu.
Raki, skoro tak dobrze znasz regulamin to powinieneś wiedzieć, że grożenie banem również jest karane..
Bo dostał bana to juz ssy podrabia?
Ogarnij się człowieku..
To samo tyczy się pozostałych "znawców", bo nawet nie macie powodu by oskarzać o podróbę dowodu.
Gdyby taki Chuck napisał DOKŁADNIE taką samą skargę zamiast xMata, wszyscy krzyczelibyście "Taa napewno on nie podrobil ssa omg"
#34
xmat00 to zobaczymy kiedy byly ostatnio edytowane twoje logi a po za tym nie pisze takich wulgarnych slow na msg

xMat00 ale tera powiedz dlaczego chcesz tak mocno zeby dostal bana ze robisz jakies podrobione ss'y ja nigdy nie pisze polskich znakow tylko
np. zamiast ó pisze o.
jedynie na forum pisze polskie np. no nwm w jakis tam skargach czy cos.

a jeszcze z innej strony ja nie pisalem na msg wczoraj do cb, wiec filmik tez jest falszywy.
#35
I myślisz że ktoś ci uwierzy na słowo że "Ja nigdy nie pisze polskich znaków"
"Nie pisałem do cb na msg"
A mi nala obiecała jr.moda ;P -tak wygląda to co piszesz
Dowody na ciebie są, ty sie lepiej wybroń a nie "Aha a ja nie pisze polskich znaków"
#36
wez idz co? mozna zobaczyc w logach czy sa prawdziwe te jego ss'y i filmiki a jak cos zmienial da sie to zauwazyc
#37
To tak czas zakończyć tą dyskusje... Po co te wszystkie wypowiedzi znawców?

Gracz dostał unbana, ponieważ logi były co do sekundy poprawne. Fakt można je podrobić i brałam to pod uwagę, jednak jednorazowo zaufałam graczowi i dostał drugą szansę. Dlaczego? Bo przyszedł i przeprosił za całe zajście.

Co do skargi odrzucam, jest bezsensowna i bezpodstawna, to że gracz dostał UB nie jest powodem do tworzenia na niego skargi.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości