Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
usero.sami cziterzy
#1
Witam.
jak widze nicz sie nie zmieniło kiedy napiszałem ten wątek http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Aktywno%C5...tor%C3%B3w tak na pvp 1 niema codziennie admina moderatora i grajom sami cziterzy majom killaure antiknocbaka fly itp vipy tez jadom wszystkich na niewidzalności a jak jusz padajom włączajom fly i uciekajom ! np vipy titeczek mrkox93 isikierniak np gracze frakerrr mrpipohd din135 i bym prosził żeby była większa administracja tego pvp albo żeby spędziali więczej czasu na pvp i niektórzy kupujom vipy i jadom czały dzień na killaurze a żadneko admina nie ma ! i nikt nikogo niebanuje i niestety nie mam żadnych dowodów ale to prawda i to na tyle
Odpowiedz
#2
Ja bym na PvP spedzal duzo czasu itp. ale niestety nie jestem helperem ani moderatorem. Przydalaby sie w najblizszym czasie rekrutacja na pvp
Odpowiedz
#3
Zawsze grało tu dużo cheaterów, ale to co dzieje się na tym serwerze po zmianie administracji to totalna masakra. Znalezienie gracza bez cheatów graniczy z cudem.
Odpowiedz
#4
Zgadzam się, to jest masakra... Kiedyś jak była tamta administracja to serwer był fajny i grało dużo osób, może było troche cheater'ów ale banowali. Nie wiem co zrobił z tym serwerem SzybkiBanan, ale serwer to jest 1 wielkie 0. Tyle na mój temat. Chciałbym tu range aby ich banować (cheatrów). Pozdrawia wayne Smile
Odpowiedz
#5
(28-05-2015, 11:25 PM)Sliwken napisał(a): Zawsze grało tu dużo cheaterów, ale to co dzieje się na tym serwerze po zmianie administracji to totalna masakra. Znalezienie gracza bez cheatów graniczy z cudem.

Zgadzam się z tb ;3
Odpowiedz
#6
(29-05-2015, 05:35 AM)Killereq napisał(a): Zgadzam się, to jest masakra... Kiedyś jak była tamta administracja to serwer był fajny i grało dużo osób, może było troche cheater'ów ale banowali. Nie wiem co zrobił z tym serwerem SzybkiBanan, ale serwer to jest 1 wielkie 0. Tyle na mój temat. Chciałbym tu range aby ich banować (cheatrów). Pozdrawia wayne Smile

ha,, z tobą też się zgadzam  ;*


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości