Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
crazycrafterSkarga Przyznanie
#1
Twój nick:x_Crafter_x
Nick Oskarżonego:lubiewplacek
Powód:przyznanie
Tryb, na którym się to wydarzyło: pvp classic
Godzina, data: dzisiaj o 9
Krótki opis sytuacji:...
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):
https://zapodaj.net/8d3e17ffee08e.png.html
#2
Wedluk mnie nie koniecznie musi być to do czitow tylko np ze ofna ts
Według mnie bez podstawne zgłoszenie
#3
@up
Nie wspomniał nic o ts'ie , tylko pisał.
#4
Mógł sobie żartować :]
[Obrazek: oYLM8jo.png]
Gracz McSurvi.PL
#5
Inkuś w nowym regulaminie nie mozna zartowac ;-; przyznanie sie do czitow nawet w zartobliwy sposob jest rownoznaczne z posiadaniem ich a pozatym jak zartowal to bylo to mylenie administracji XD
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#6
Dla mnie jest to przyznanie się do cheatów. Zostawiam administracji.
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#7
(23-08-2017, 03:54 PM)diaxowy12 napisał(a): Dla mnie jest to przyznanie się do cheatów. Zostawiam administracji.

diaxowy15 ale on mógł mówić do czegoś innego offam... A przyznanie się do cheatów to jest np: Mam cheaty! lub Offam cheaty 
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#8
@up
Mogę dać logi ja chcesz
#9
Do cheatów się nie przyznał, jak ujął to dynal. Napisał jedynie że "offnal" nie było w jego wypowiedzi nic o Cheatach, wczesniej jedynie kogos zglosil

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości