Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
axuboi[Problem] Blok na Creativie Medieval
#1
Nick z gry: axuboi

Tryb dotyczący problemu/pytania: Creative Medieval

Opis problemu/pytania: Będąc na swojej działce, nie wiadomo skąd i jak, na środku budowli pojawił się blok, a dokładniej kwarcowe schody. Lecz, owego bloku nie da się zniszczyć, gdyż po chwili pojawia się na nowo. Próbowałem już wszystkiego by go usunąć, lecz tak jak tam był, tak dalej pozostał. Co dziwne, wszystkie inne bloki dookoła da się zburzyć, tylko nie tego, a co ciekawsze, że ani ja, ani przyjaciel na działce tego nie postawiliśmy. Wykluczam baga, gdyż chłopak też nie może go zniszczyć a ja sam restartowałem serwer kilkanaście razy. Dodam też, że kiedy mnie nie było w pomieszczeniu, gdzie owy blok się nagle pojawił, wchodząc tam zastałem innego gracza, który później szybko wyszedł.
Podsyłam screena, którego udało mi się wykonać: http://wstaw.org/h/c5aedcd471b/
#2
Nie wyskakuje nic na czacie podczas próby zniszczenia bloku? Może ktoś z dodanych osób go postawił? Może poproś jakiegoś VIP'a o zniszczenie bloku WorldEditem.
#3
(22-08-2017, 06:57 PM)Zjarany12xD napisał(a): Nie wyskakuje nic na czacie podczas próby zniszczenia bloku? Może ktoś z dodanych osób go postawił? Może poproś jakiegoś VIP'a o zniszczenie bloku WorldEditem.

Nie, nic nie wyskakuje. I dodanego do działki mam tylko chłopaka, o którym pisałem na górze, jednak on też tego nie zrobił, nie ma VIP'a ani nic z tych rzeczy. I zapytam, mam nadzieję, że znajdzie się jakaś osoba, która mogłaby mi pomóc.
#4
Blok Ci już usunąłem.
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości