Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nala5333Coś okropnego!
#1
Co się dzieje? na lobby gdy wejde moge niszczyc kwiaty ! na pvp, spawn jest w texasie w jaskini i tam gościu zabija i żelaznych i diaxowych 1 ruchem!.... i cały czas jest noc! ..... 
Odpowiedz
#2
Na PVP Classic na spawnie mapy Texas "kampi" teraz Admin... ubił mnie już 5 razy... z rzędu.
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz
#3
(23-05-2015, 06:17 PM)CharmyBee99 napisał(a): Na PVP Classic na spawnie mapy Texas "kampi" teraz Admin... ubił mnie już 5 razy... z rzędu.

ale ty masz w nicku charmybee99   xdd
Odpowiedz
#4
Niestety sa liczne bledy,bugi na serwerze ktore utrudniaja,psuja lub ulatwiaja nam gre.Przypuszczam ze w najblizszym czasie wiekszosc tych bledow,bugow zostanie naprawiona lub usunieta
Odpowiedz
#5
Z tym spawnem fakt był problem, lecz już zostało to przeze mnie naprawione. Co do reszty jeżeli będą to je naprawimy.
Odpowiedz
#6
Jak coś kiedy pisałem tamtego posta to na PVP Classic był zepsuty portal. Ale nie wiem czy już naprawiony.
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz
#7
(23-05-2015, 09:05 PM)MrVivoX napisał(a): Niestety sa liczne bledy,bugi na serwerze ktore utrudniaja,psuja lub ulatwiaja nam gre.Przypuszczam ze w najblizszym czasie wiekszosc tych bledow,bugow zostanie naprawiona lub usunieta


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości