Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MikusiaKilka moich zdjęć
#1
Photo 
Jako iż został stworzony ten dział chciałabym pokazać kilka moich prac Big Grin
[Obrazek: r1wiz7.jpg]
[Obrazek: 24brj9y.jpg]
[Obrazek: eskait.jpg]
Jedną z moich prac jest moja sygnatura.
#2
Zdjęcia nie przypadły mi do gustu.



Nie chce cię urazić, ale grafiki mi się nie podobają Sad



Pozdrawiam!!!!
[Obrazek: r1wiz7.jpg]
[Obrazek: 24brj9y.jpg]
[Obrazek: eskait.jpg]
Jedną z moich prac jest moja sygnatura.
#3
Trzecia praca bardzo mi sie podoba Smile
[Obrazek: ydsonvI.png]
#4
Te zdjęcia bardzo mi się podobają.
#5
wikusia zrozum pewną zasadę funkcjonowania forum. Czy to jest odkop ? Ciężko stwierdzić gdyż to Kategoria Off Topic.
Rozumiem gdyby forum było żywsze to czegoś takiego nie miało by miejsca. Jesteśmy na tym co mamy Tongue

Odkop czyli odpowiadanie na bardzo stare wątki/posty. <- tak wiemy co to za słowo.

Ale to nie powinno powodować iż nie moge wyrazić własnego zdania na temat pracy. Może ja nic błyskotliwego nie napisałem i mógłbym dostać za coś takiego warna. Ale czy ktoś kto np. jest zaawansowanym grafikiem, który chciałby dać pare cennych i jakże ważnych wskazówek odnośnie prac nie może już napisać...
..ponieważ wątek ma "x dni" ?

A teraz spójrz, ja napisałem, Ty napisałaś oraz Tajemniczy napisał. Czyli znów post poszedł w ruch i na nowo można dodawać jakieś uwagi dotyczące wątku Smile

Odkop, odkopem. Zawsze można taki wątek:
- usunąć,
- zamknąć,
- przenieść do archiwum itd.
[Obrazek: ydsonvI.png]
#6
Według mnie "odkop" w dziale "OffTopic" nie powinien mieć miejsca, ponieważ ten dział jest "luźny" i użytkownicy wstawiają tu różne posty.
#7
hmm dlatego dostałem warna ? No rozumiem.

To teraz chęć wyjaśnienia ^^
Czemu okres warna nigdy sie nie przedawni ?
Czemu nie ma wewnętrznego regulaminu tego działu?
Czemu w ogólnym regulaminie nie ma nic napisane o odkopie?

Nie ma wewnętrznego regulaminu działu > to sprawdzam w regulaminie > nie ma w regulaminie to pisze posta.
praca moderatora to nie tylko dawanie surowo warnów. Trzeba zwracać uwagę na takie czynniki jak ilość godzin na forum, data zarejestrowania, czy nawet ilosć postów.

Za takie coś powinno się należeć ostrzeżenie słowne a nie punktowe które wgl nie zniknie z konta Tongue
[Obrazek: ydsonvI.png]
#8
Piszecie, dyskutujecie, ja pragnę zauważyć, że pracę wstawione tutaj na wielkim światowym poziomie nie są i do tego kradzione. Myślę, że fakt, że nałożysz efekt nie sprawi, że zdjęcie nie będzie plagiatowane. Widzę, idiotyzm osoby, która nie zauważyła adresu do bloga w lewym dolnym rogu, drugiego obrazku.

Dziękuję, dobranoc.
[Obrazek: GlAE7PF.png]
#9
Piesek ;3
#10
Rzeczywiście w drugim zdjęciu po lewej, dolnej stronie jest adres strony internetowej!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości