Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xM1chalCzyQTypek sie przynaje do makra
#11
Jak nie umiesz czytać to nie pisz skarg. Tyle osób ci już pisało że posiadanie myszki z makrem nie jest zabronione. Szczególnie że gracz twierdzi że to nie on ma taką myszkę tylko inna osoba.
#12
Patrz na siebie twoja wypowiedz jest nie potrzebna nie nabijaj postów
#13
To po co drążysz temat skoro wiesz że to nic nie da?
Myślę że do zamknięcia.
#14
Pisalem ci tyle razy ze chodzilo mi o Lisek061 , a z tego co widzialem byles aktywny na serverze ale mnie ignorowales lub odpowiadales "masz perma" itd.
#15
ej lol czyli ja moge powiedziec mam wursta i co bana dostane xd serio on se jaja z was robi a wy skarga
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#16
@bartixraft112
zobacz nowy regulamin bo jest warto sie zapoznac
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#17
Nie potrzebie tyle osób się wypowiadało. Wszystko chyba wyjaśnione ss wyrwany z kontekstu.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości