Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BeNiNyO[Skarga] Quarantino
#1
Twój nick: BeNiNyO
Nick Oskarżonego: Quarantino
Powód: Wulgaryzmy
Tryb, na którym się to wydarzyło: SkyBlock
Godzina, data: +-22:00 08.09
Krótki opis sytuacji: Zapytałem się admina " Kur*wa to przekleństwo ? " po czym dostałem bana . Odsyłam to wyjaśnienia słowa " przekleństwo " https://sjp.pwn.pl/slowniki/przekle%C5%84stwo.html
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): http://imgur.com/a/LGOUP
Pozdrawiam Wink
#2
Z tego co wiem to miałeś już upomnienie, więc za drugim razem ban został nadany prawidłowo.
#3
Z tego co mi wiadomo admin jest po to aby pilnowac porzadku i pomagac . 20 minut wcześniej cały czat grzmiał , kazdy sie wyzywał przez około 20 minut lecz admin serwera milczał ( sprawdzcie w logach ) , na pytanie ktore nie miało na celu nikogo urazic ani łamać regulaminu nie dostałem żadnej odpowiedzi tylko bana
#4
Słowo to jest powszechnie uważane za wulgarne/obraźliwe.
Jeżeli ty nie uważasz tego za wulgaryzm, to cóż nic z tym nie zrobię, jednak ktoś mógł się poczuć urażony.
Upomniany zostałeś, więc ban słuszny, w dodatku czasowy.
@Edit
Skoro na chacie się wszyscy wyzywali trzeba było porobić screeny i na forum wstawić.
Bo póki co wygląda mi to na zbędne opowiastki.
20 czy 30 minut temu nie było mnie na trybie, więc nie miałam prawa wiedzieć co się tam dzieje.
#5
Nie mam zamiaru kłócić się z wami i szanuje wasze zdanie . Uważam to słowo za wulgarne , ale mogę sobie dać rękę uciąć że Ty i Kolega uzywacie wulgaryzmów , rozumiem też to że złamałem regulamin ale nikt nie mógł poczuć sie urażony przez pytanie skierowane do admina . A jeżeli już wkraczamy na temat czucia się urażonym , to czemu nikt nie zareagował jak 5 osób między sobą wyzywało się , przeklinało etc. ?

@Edit

jezeli idziemy takim tropem , to dam sobie spokój , miłej nocy , pozdrawiam
#6
Bo nikogo na trybie nie było z administracji? Skyblock+ to nie jest jeden tryb na cały serwer.
Tak owszem używam wulgaryzmów, ale nie na serwerze czy forum, więc nie łamie regulaminu.
#7
dopiero odświeżyła mi się strona , nie widziałem Editu , spokojnie
#8
Myślę że sprawa wyjaśniona, tym bardziej że ban czasowy

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości