Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chei2rySkarga za oszustwo: MrPayo
#1
Twój nick: bartektutak97
Nick Oskarżonego: MrPayo
Powód: Oszukal mnie
Tryb, na którym się to wydarzyło: FreeBuild
Godzina, data: 12:47 (UK czas) 09/08/2017
Krótki opis sytuacji: screen shot z catu potwierdzaja iz Wera123_XD potwierdzila ze zgarnela diamenty i zloto ze skrzynki ktora kupilem od MrPayo na "walkach o garaz". Zaplacilem Mr Payo 7001$ za skrzynke, on rozwalil skrzynke i wszystkie itemy polecialy za mnie z czego ja nic nie dostalem oprocz 2 skrzynek i plotka, Wera potem potwierdzial ze ma 2 diamenty i 4 zlota, z czego zapytalem sie MrPayo co z tym zrobimy, czy kase mi odda czy nowa skrzynke da czy cos. A jego to nie obchodzilo, ./deny mnie i po klopocie. Wera to samo, Wysoki na czacie potwierdzil ze na ./V weszla za mna. Moge podac zrzut ekranu co mialem w eq, do teraz stoje kolo MrPayo dzialki z itemamy ktore mialem przedtem... P.s. Gdzie tu sprawiedliwosc? (jak chcecie sprawdzcie moje logi czy sie w tych godzinach nigdzie nie tepalem)...
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): http://imgur.com/a/V5rJ8

Dzieki

Bartek
#2
Administracja nie odpowiada za stracone itemy, mogłeś nie brać udziału w tym, albo przynajmniej się jakoś ubezpieczyć czyt. Sprawdzic kogo ma dodanego do działki? Dodam że połowa walk o garaż zostaje zgłoszona z powodu oszustw, wiec logicznym jest nie brac w nim udziału.
Na marginesie dodam że świadkowie to nie dowód.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości