Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarek14321[Skarga] PowerUp
#1
Twój nick: lordklocek

Nick Oskarżonego: PowerUp
Powód: Cheaty
Tryb, na którym się to wydarzyło: Creative 3
Godzina, data: 10:24
Krótki opis sytuacji: Trochę mi to zajęło zanim pokazał cheaty ale jest xD (na koncu filmiku pokazał speedmine)
Dowód winy: https://youtu.be/vYUSasl7WUA
#2
Ten film wideo zawiera treść od partnera SME, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich. To się wyświetla.
#3
Film się nie wyświetla, Spróbuj wysłać jeszcze raz ;P Masz na to 24h Tongue
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#4
Lordklocek chyba się mylił


Chyba nie pokazałeś wszystkiego, zrobię to za Ciebie. Grałem sobie spokojnie najpierw na pvp kits i poznałem przyjaciela kabanos22 zmieniliśmy razem tryb na creative 3 i spokojnie budowaliśmy gdy nagle zjawił się lordklocek i ciągle namawiał mnie żebym powiedział mu jakie są cheaty na szybkie kopanie, w końcu mu powiedziałem, że to speedmine i on na to to  pokaż jak one działają ja mu powiedziałem że nie. On ciągle napierał i przeszkadzał w budowaniu. To w końcu zmieniłem wersję na huzuni żeby mu pokazać na pvp autosoupa żeby dał spokój ale jak weszłem na server to on mi dał zenchantowaną łopatę i miałem pokazać jak kopie. to mu pokazałem na zenchantowanej łopacie. na filmie tego nie widać że jest zenchantowana bo prawdopodobnie wyciął i wkleił normalną łopatę przy montażu filmiku. Uważam że ten ban był niesprawiedliwy. Z mojej strony to tyle
#5
(10-08-2017, 01:54 PM)PowerUp napisał(a): Lordklocek chyba się mylił


Chyba nie pokazałeś wszystkiego, zrobię to za Ciebie. Grałem sobie spokojnie najpierw na pvp kits i poznałem przyjaciela kabanos22 zmieniliśmy razem tryb na creative 3 i spokojnie budowaliśmy gdy nagle zjawił się lordklocek i ciągle namawiał mnie żebym powiedział mu jakie są cheaty na szybkie kopanie, w końcu mu powiedziałem, że to speedmine i on na to to  pokaż jak one działają ja mu powiedziałem że nie. On ciągle napierał i przeszkadzał w budowaniu. To w końcu zmieniłem wersję na huzuni żeby mu pokazać na pvp autosoupa żeby dał spokój ale jak weszłem na server to on mi dał zenchantowaną łopatę i miałem pokazać jak kopie. to mu pokazałem na zenchantowanej łopacie. na filmie tego nie widać że jest zenchantowana bo prawdopodobnie wyciął i wkleił normalną łopatę przy montażu filmiku. Uważam że ten ban był niesprawiedliwy. Z mojej strony to tyle

To w zupełności wystarczy.
#6
W Sumie to sam siebie wkopałeś PowerUp, ban słuszny.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości