Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tyqrysegOddajcie starą Anihilację
#1
Skoro stworzona została gra identyczna jak Anihilacja, tyle że z zablokowanymi klasami i polskimi odpowiednikami:
oddajcie starą Anihilację. Grupa kilkudziesięciu osób jest do niej przyzwyczajona i tylko dla niej gra na tym serwerze. Zabawa była najlepsza z klasami typu assasin, drwal. Odblokowanymi.
Jestem pewna, że gdyby na forum było więcej użytkowników, na pewno by mnie poparli.
Niniejszym informuję, że jeśli nie spełnicie naszych żądań, zabieram swoją grupę z serwera i tworzymy odrębny, z Anihilacją taką, jakiej chcą wszyscy.

Rozumiem, że lecicie na kasę za Vipy, ale stracicie userów. Już teraz na forum wieją pustki, dzieciaki robią co chcą i psują atmosferę.
#2
Ja szczerze wole nowa Anihilacje poniewaz sa statystyki i trzeba sie troche napracowac na klasy a nie jak wczesniej ze wszedles i miales wszystkie klasy itp. .Jak dla mnie gra jest teraz ciekawsza bo trzeba sie troche napracowac na klasy Wink
#3
To idź na wojownikow dusz.....
#4
@up

Rozumiem Ciebie , ale większość woli nowszą Anihilacje! Ciekawiej jest Smile można rywalizować np kto ma więcej Fe lub killi Smile tamta nie miała sensu ... wbijało się na serwer i od razu wszystkie klasy są dostępne Tongue bez sensu! Tak jak mówiłem rywalizacje , zbieranie na klasy , teraz to ma sens !
#5
najlepiej to zrobić 2 anichilacje ale to by tylko servera zawalało jedna nowa druga stara bo np mnie nie było wtedy a chciałbym zobaczyć jak się gra duchem lub assasinem i którą klasę kupić na nowej :p
xDD
#6
Pamiętam jak testowałem klasy i przedmioty na Anihilacji. Sam Banan mówił, że taka gra bez niczego jest nudna.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
#7
A nie prościej to określić: Gra nie ma celu kiedy ma się wszystko

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#8
(17-05-2015, 05:04 PM)tyqryseg napisał(a): Skoro stworzona została gra identyczna jak Anihilacja, tyle że z zablokowanymi klasami i polskimi odpowiednikami:
oddajcie starą Anihilację. Grupa kilkudziesięciu osób jest do niej przyzwyczajona i tylko dla niej gra na tym serwerze. Zabawa była najlepsza z klasami typu assasin, drwal. Odblokowanymi.
Jestem pewna, że gdyby na forum było więcej użytkowników, na pewno by mnie poparli.
Niniejszym informuję, że jeśli nie spełnicie naszych żądań, zabieram swoją grupę z serwera i tworzymy odrębny, z Anihilacją taką, jakiej chcą wszyscy.

Jeśli dla Ciebie rozgrywką z masą cheaterów wykorzystującymi zdolności klasy ninja to rozrywka to poszukaj innego serwera gdyż tutaj takich praktyk tolerowanych nie będzie. A gdy ktoś na taką klasę zapracuje nie jest już na tyle głupi aby nią cheatować i zebrać bana - a jeśli jest to gratuluje podwójnie Smile 

Odblokowywanie nowych klas samo w sobie pozwala na jakiś cel w grze, dodatkowo eliminuje cheaterów którzy nadużywali tych klas do oszustw których antycheat sprawdzać nie potrafił.
Jeśli chcesz się ponaparzać bez celu to polecam czyste pvp.

I proszę nie wypowiadać się za wszystkich, skoro jak widać po wątku nie jest to zdanie "wszystkich", a forumowicze wręcz doceniają nowe możliwości i wprowadzenie sensu w tym trybie.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości