Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_szumielxd_[Propozycja/Problem?] Informacja o nowym regulaminie
#1
Nick: szumielxd_
Tryb: cały serwer
W skrócie: poinformować jakoś graczy o nowym regulaminie
Opis: zauważyłem że jest nowy regulamin a, za który już są karani gracze... Problem w tym że nikt ich nie poinformował że teraz więcej rzeczy jest karanych. Np. Gracz dostał bana za przyznanie się do czitów. Gdybym nie siedział ciągle na forum, pewnie wgl nie dowiedziałbym się że była aktualizacja regulaminu i dostałbym bana. To raczej nie gracz powinien 24/7 wchodzić na stronę i patrzeć czy przypadkiem coś sie nie zmieniło w regulaminie... Tylko administracja powinna w jakiś sposób poinformować o tym graczy. Jest na to wiele sposobów, np. Ten w który reklamowana jest nowa forma płatności przez psc, albo tabliczki na spawnie i informowanie o tym graczy przez administrację.


Jeszcze szkoda robić oddzielnego wątku na to, ale nie można na serwerze dawać linków z mcsurvi.pl, można za to z mineserwer.pl
#2
To, że gracze nie znają regulaminu nie zwalnia ich od przestrzegania go. Jeśli była zmiana to sami powinni się o tym dowiedzieć. Administracja to nie roboty nie da rady dotrzeć do wszystkich graczy.
#3
@Up
Zmiana regulaminu była pare dni temu, a tylko 1/4 graczy ma konto na forum..
Zauważ, że nikt ich nie poinformował o nowym regulaminie..
Dobrym pomysłem byłyby te wiadomosci na chacie informujące o tym, puszczali by tą informację przez 2-3dni i koniec.
Co do wątku to jestem na tak, gdybym niemiał konta na forum to prawdopodobnie miałbym juz bana ;d
#4
(04-08-2017, 11:17 AM)Xonio napisał(a): To, że gracze nie znają regulaminu nie zwalnia ich od przestrzegania go. Jeśli była zmiana to sami powinni się o tym dowiedzieć. Administracja to nie roboty nie da rady dotrzeć do wszystkich graczy.
Jakby nie patrzeć to wg prawa polskiego o każdej zmianie regulaminu musi być poinformowana osoba mu podlegajaca

Wysłane z mojego SM-A320F przy użyciu Tapatalka
#5
@Szumielxd, gdy byłem na FreeBuild, to regulamin został wprowadzony i wyswietliła się wiadomość na chacie, że regulamin został zaktualizowany i żeby się z nim zapoznać.
#6
Na każdym trybie kazałam porobić ogłoszenia, także poinformowani gracze zostali..
#7
Napisałem tabliczki o tym na każdym trybie, oprócz tych, na których nie mam rangi.
#8
Chyba watek i tak nie ma sensu, ale dobrze by było, gdyby banan dodał mcsurvi.pl do wyjątków w antyreklamie

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==
#9
Pogadam na ten temat z Kalisem

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości