Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__Hamburger__diaxowy12 killaura
#1
Siemka Pewnie słyszeliście że brat starszy mi oddał konto
Twój nick w grze: SzymonSaris
Nick oskarżonego: diaxowy12
Tryb na którym się to wszystko wydarzyło: freebuild Mc.survi
Godzina Data: 21:05 Data to 02.08.2017
Opis sytuacji: Wydaje mi się że ten typ poprostu chciał być dalej w topce i po to włączył cheaty żeby killać
Obowiązkowy Dowód: filmik: https://www.youtube.com/watch?v=Dt6ucTqi...e=youtu.be
#2
Na 1 killu miałem laga i po lagu cie zabiłem... na reszcie normalnie cie zabijałem... Zobacz kolor potionów... Potka siły czerwona + potka speedu niebieska= pomarańczowy kolor... nawet widac na początku filmu ze mam taki kolor... Dla mnie oskarżenia bezpodstawne
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
dostal cepa i zobaczyl niebo Big Grin
[Obrazek: zmxcgu2ine7g_t.jpg]
#4
To mi nie wyglada na laga poprostu miales cheaty ;-; i z 5 kratek zabiłes typa
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#5
Miałem wtedy laga... na chacie gracze pisali żebym napisal .kill a wiem o co chodzi. Bo gdy napisze sie .kill to ten który na killaure to podskakuje i nie widac co napisał a ja napisałem .kill i było to widoczne na chacie... Jeśli o to mogą mnie sprawdzać...
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#6
jak bylo widac ze zeskoczyl typek na dol i dostal takiego strzala az odlecial...

Analiza zostala przeprowadzona dziekujemy. niewinny sa swiadkowie
[Obrazek: zmxcgu2ine7g_t.jpg]
#7
Poprostu wkurzyły mnie te haxy i zgłosiłem typa

(02-08-2017, 09:13 PM)diaxowy12 napisał(a): Miałem wtedy laga... na chacie gracze pisali żebym napisal .kill a wiem o co chodzi. Bo gdy napisze sie .kill to ten który na killaure to podskakuje i nie widac co napisał a ja napisałem .kill i było to widoczne na chacie... Jeśli o to mogą mnie sprawdzać...

Przecież nie trzeba cie sprawdzać bo już mogłeś usunąć te cheaty
#8
Za 1 razem widać, że odlatuje po krótkiej chwili. Więcej podejrzanych chwil nie ma, cheaty są niewidoczne przynajmniej na tym nagraniu.

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości