Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Qwerciakk[Unban] Qwerciak
#1
Twój nick: Qwerciak
Data i godzina nadania kary: 20:coś, 2017-08-01
Opis sytuacji: Dostałem bana NA FORUM za multikonta, nie wiem co się dzieje bo przecież ich niemam.. (Mam 1 konto, kiedyś tam założyłem a teraz niepamiętam hasła..
Wytłumaczenie: Nie posiadam więcej kont, nie rozumiem tego bana..
Powód kary (ScreenSHot, filmik): Ban za mk
I prosiłbym o NIE wypowiadanie się osób trzecich, zaraz polecą spamy że nie zrobiłem ss bana a mi sie już na konto niechce wracać ;d
#2
Nie chce nic mówić ale jak nie chce ci cie wracać na to konto co masz bana to możesz pomażyć o unbanie
#3
Źle zrozumiałeś..
Niechce mi sie wracać na to konto tylko dlatego żeby zrobić ss, obrobić, wstawić na hosting itd..
Osoba banująca wie za co dostałem bana więc to chyba niebędzie konieczne.
#4
http://scr.hu/66gw/4m0q6

Każdy niewinny. Nawet na główne konto przed chwilą wchodziłeś. Ban 2tygodniowy na głównym koncie, jutro się kończy.
#5
Eee..
Nwm jak to sprawdziłeś, ale to jest zbugowane..
Maciek1337 i CezarySurvivalowiec i pare tam innych to osobne konta z którymi niemam nic wspólnego..
Chyba że moje rodzeństwo w co szczerze wątpię, mają po około 7 lat ;d
Ip wcale nie muszą być moje, podobnie jest z tymi niby banami na mcsurvi..
Wgl to to nawet niema sensu, na serwerze niema banów za multi podobnie mogłoby być z forum (Tymbardziej że nie robie nic złego).
#6
Dosłownie chwilę po nałożeniu bana jakimś cudem ktoś wszedł na konto Skillpvp123
Czary.
http://scr.hu/66gw/1ys5w
Trzymaj, dokładne zestawienie + ostatnio kiedy było logowanie po tym ip, z którego obecnie korzystasz. Ściemniaj dalej.

//edit
Cytat:Wgl to to nawet niema sensu, na serwerze niema banów za multi podobnie mogłoby być z forum (Tymbardziej że nie robie nic złego).

Nie po to masz bana czasowego na pierwotnym koncie żebyś jak gdyby nigdy nic zakładał multikonto. Karę należy odczekać.
#7
Gdyby mi to ktoś wcześniej powiedział niebyło by afery..
Aż se walne śmieszkowe "xD" : xDD
Ale serio, jest pare kont których naprawde nie rejestrowałem i wgl, niemam z nimi nic wspólnego..
I jeszcze takie niby pytanie :
Czm sprawdziłeś akurat moje ip? xdd
#8
Cytat:Gdyby mi to ktoś wcześniej powiedział niebyło by afery..
Myślenie nie boli. No chyba że mamy traktować każdego użytkownika jak typowego głupka któremu wszystko trzeba palcem pokazać, dokładnie wyjaśniać.

Temat bana wyjaśniony, na byle pierdoły nie mam zamiaru Ci odpisywać.
Za to Twoje ściemnianie powinienem Ci przedłużyć karę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości