Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
•Twój nick na serwerze: wiru98
•Wiek: 15
•Zainteresowania: Gra na gitarze, gry komputerowe
•Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Grę na serwerze zacząłem dość dawno, ale z powodu dość długiej awarii sprzętu miałem pół roczną przerwę od grania. Teraz powracam.
•Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? : Chciałbym być Helperem na FreeBuild.
•Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild, czasem KitPvP
•Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni szkolne ok 1 godzinę, w weekendy czas prawie nieograniczony.
•Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłem kilku cheaterów, wraz z filmami potwierdzającymi. Byłem aktywny na forum, teraz powoli zacznę do tego powracać. Zaproponowałem kilka zmian na FreeBuildzie.
•Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że nadawałbym się na to stanowisko, ponieważ jestem godny zaufania, chętny do pomocy. Kiedyś miałem już podobne rangi na kilku innych, mniejszych serwerach i chyba nigdy nie zawiodłem. Komendy ogarniam, tylko potrzebował bym lekkiego przypomnienia, ale to już mi pomoże Wujek Google Smile Oczywiście posiadam także mikrofon, oraz ts'a. To podanie nie jest może jakieś niezwykle piękne, ale myślę, że nie o to będzie chodzić w wyborze Helpera.
FACEPALM



[Obrazek: wn6y4z0.gif]


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez wiru98 - 25-08-2017, 11:59 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości