Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
-[b]Twój nick na serwerze:BeNiNyO

[b]Wiek:
-15

[b]Zainteresowania:
-MMA , BJJ , Sport , Gry

[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Miesiąc +/-

[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
-SkyBlock+

[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-Tylko SkyBlock+

[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-To zależy , mam też życie prywatne ,uprawiam sporty , oraz gram w inne gry , myślę ze jak jest trzeba to mogę poświęcić 5-6h

[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-Tak , pomagam innym na serwerze , udzielam rad , oraz pilnuje porządku na czacie

[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Jestem pomocny , staram się pomóc początkującym oraz tym , którzy mają w czymś problem . Łatwo jest mnie zrozumieć , piszę krótko , zwięźle i na temat oraz używam poprawnej polszczyzny , przynajmniej się staram Big Grin . Obecny Helper na trybie SkyBlock+ jest troszeczkę zielony Tongue , uważam że przydałaby mu się pomoc ( chodzi o xXpolskaxX ) . Staram się uspakajać rozwścieczonych graczy oraz zwracać im uwagę na łamanie regulaminu , oczywiście sam staram się do niego w stosować w 100% . Warto również zaznaczyć , że jestem dojrzały , wychowałem się w towarzystwie osób o wiele starszych , co przekłada się na moje zachowanie i charakter właśnie w tym wieku Smile . Myślę , że zainteresuje was moje zgłoszenie , pozdrawiam Ekipę MC.SURVI

Jeżeli chodzi o kontakt to preferuje Discorda Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez BeNiNyO - 24-08-2017, 01:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości