Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
[b]Twój nick na serwerze: DeViro
[b]Wiek: 14
[b]Zainteresowania: Granie w gry, jazda na rowerze, asg, paintball
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od około 3 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Na SkyWars, Kit PvP, Classic PvP, oraz Hardcore
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyWars
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2 do 10 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak pomagałem w utrzymaniu porządku oraz kultury na serwerze, zgłaszałem cheaterów, rozwiązywałem różne konflikty między graczami, wysyłałem filmy z cheaterami na youtube
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę, że jestem osoba odpowiedzialną oraz konsekwentną, a do tego kulturalną. Chciałbym zbudować świetną społeczność serwera, budować nowe znajomości oraz pomagać graczom. (Nawet przed pisaniem tego zgłosiłem z 3 cheaterów Smile ) Serwer jest bardzo miły, administracja zawsze po upływie kilku sekund pojawia się na centrum pomcy oraz jest bardzo miła, a rozgrywka na serwerze jest płynna i przyjemna. Mniej więcej ogarniam wszystkie komendy oraz potrafię wykryć (myślę że...) każde cheaty Smile Pozdrawiam i życzę miłego dnia.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez DeViro - 22-08-2017, 11:02 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości