Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#95
Twój nick na serwerze: Rainbowka_Girl
Wiek: 12 lat (w wrześniu 13)
Zainteresowania: Muzyka, nagrywanie na youtube, Edytowanie, Taniec, pływanie, granie w różne gry, prowadzenie bloga, Śpiewanie, piłka nożna, Umiem sprawdzać też. Jeśli ktoś by chciał to podaje linka do mj kanału na yt Wink Klikk
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na tym nicku od dzisiaj, ale miałam już wcześniej konto na które przez przerwę od minecrafta zapomniałam nicku/hasła :/
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Kitpvp ponieważ  tam jest mnóstwo cheaterów, a administracji brak...
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: kitpvp, Skyblock+
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-3 godzin, oczywiście jak zacznie się szkoła to może tyle samo ale zależy ile nauki będę mieć
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak, pozapraszałam moich znajomych na serwer i razem z nimi grałam
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ zawsze chcę pomóc, chcę pomagać temu serwerowi poprzez karanie graczy którzy się zachowują wbrew regulaminowi. Znam również komendy którymi powinien się posługiwać helper + troche jrmod gdyż byłam na innym serwerze najpierw helperem a następnie jrmodem (zrezygnowałam z powodów prywatnych) Znam Angielski więc mogę też pomagać graczom którzy nie rozumieją Polskiego i takim językiem się nie posługują. Uczę się również Hiszpańskiego oraz Francuskiego co może też być przydatne w życiu. Uwielbiam pomagać innym, umiem wytłumaczyć coś jak nie rozumieją.

Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie podania Wink
Miłego dnia życzę
Rainbowka


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez Rainbowka_Girl - 20-08-2017, 03:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości