Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#82
Mój nick na mcsurvi.pl: Xx_Pokemon_xX



Wiek: 13,5

Moje Zainteresowania: Nagrywanie na youtube, granie w gry, sport oraz grafika.

Kiedy dołączyłem do społeczności mcsurvi.pl?: w około 2015 roku, a na forum: 07-09-2016

Jaki tryb chciałbym nadzorować?: Oczywiście PvP Classic, FreeBuild, ale także mógłbym Anihilacje (ponieważ oba te 3 tryby lubie tak samo to jest mi to obojętne.)


Tryby na których spędzam najwięcej mojego czasu: Najczęściej Anihilacja, bo wsumie to był jeden z pierwszych trybów, na których zagrałem na mcsurvi, ale także lubię poświęcić czas na grę na FreeBuild oraz PvP Classic

Ile dziennie mogę spędzać czasu na serwerze?: W roku szkolnym minimalnie 2,5 godziny, bo wiadomo że każdy ma kartkówki i sprawdziany, a w Weekendy około 5 godzin.

Co zrobiłem dla społeczności mcsurvi.pl?: Zgłaszałem graczy łamiących regulamin serwera, pomagałem graczom z własnej dobrej woli. 

Dlaczego to właśnie mnie powinniście wybrać na stanowisko Helpera?: Ponieważ jestem jednym ze starszych oraz aktywnych graczy McSurvi. Myślę, że jestem: sprawiedliwą, szczerą, bezstronną oraz miłą osobą. Potrafię sprawdzać graczy, którzy są podejrzani o nie dozwolone modyfikacje np. huzuni, wurst, flux, resilence itd... Mam doświadczenie, które zdobyłem na jednym serwerze. Znam komendy podstawowe i nie tylko. Znam wiele pluginów, które się przydają na wielu serwerach. Często myślę pozytywnie oraz jestem czasami pomysłowy. 



Dziękuje za przeczytanie mojego podania. Pozdrawiam, cześć


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez x_Pokemon_x - 15-08-2017, 07:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości