Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#78
Hejo z tej strony Patrick623 Big Grin
W tym podaniu chciałbym nie tylko podac dane ale tez trochę opowiedzieć o sobie Smile ( żeby nie było plotek na mój temat ze wymyślam wszystko z kapelusza )
 
Twoj nick na serwerze : patrick623  
Ile masz lat : Obecnie skonczylem 15 lat  
Zainteresowania : Moim zainteresowaniem jest Architektura dla tego możecie zobaczyć takie posty jak ''Jak lepiej budować w Minecraft  " oraz '' Nowy spawn na Anihilacje " czy tez "Nowe wyspy na Watherblock " . 
OD ilu ja jestem : Moja przygoda z Minecraftem zaczela się w 1/2 klasie gdy miałem nwm 7/8 lat ? na serwery takie mcsurvi czy inne zaczelem grac kiedy wyszla wersja 1.7.2 jak dla innych było to zbyt późno . Pierwszy serwer na który wbiłem to Mcsurvi.pl . Trudno uwiezyc co ? Ale to prawda .  Na serwerze jestem tak można powiedzieć od początków jego postawiania . Pierwszy tryb na którym spędziłem mase czasu to vampirez . Jakos na nowej edycji tego trybu nie było co mnie mega mega zawiodło ( wyobraz sobie ze twój tryb  ulubiony został usunienty na zawsze i ci mowia ze były przez niego lagi na czesc innych trybow :C ) . Nastepnego dnia zobaczyłem ze na miejsce tego trybow wlazła anihilacja  ( taka mina  0,0  )  [ koniec pitolenia o mim początkach xD ] 
tryby na których  siedze (spedzam czas ) : Moimi ulubionymi trybami sa easy hc , kit pvp , Anihilacje , sky block  
Na ktorym trybie chcialbys dostac range : chciał bym pilnować anihilacje i kit pvp . Myslicie czemu a odpowiedz jest prosta na tych trybach gracze używaj coraz więcej niedozwolonych modyfikacji
ile dzienie gram : Na trybach mogę wytrzymać taki mocne 8 h xD  .
Dlaczego mnie powiniscie  wybrać ? Szczerze mysle jak na moje lata grania mam duże doswiatczenie jako gracz duże poczucie humoru i jestem bardzo wyrozumialy jak ktoś mnie denerwuje proboje to wyjasnic ale czasami to trwa i trwa xD .  
 Dodatkowe informacje moim 1 kontem jest patryk623 nie gram na nim ponieważ zostało one skradzione dawno temu xD Mam ts i mikrofon xD  pap Big Grin                                      DZIEKUJE I ZYCZE POWODZENIAM Heart


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez patrick623 - 14-08-2017, 04:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości