Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#70
*Twój nick na serwerze:*
_LouisChan_


*Wiek:*
14 lat


*Zainteresowania:*
Manga i Anime, często szyję Cosplaye, rysowanie, granie w rozmaite gry, lubię też od czasu do czasu napisać jakieś opowiadanie ^^


*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:*
Szczerze? Nie jestem pewny. Wydaje mi się, że 2,5 lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: SkyBlock, ewentualnie Creative.


*Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:*
Wymienione powyżej dwa tryby.


*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:*
Tak naprawdę zależy to od dnia tygodnia. Tak, od 2 do 9 godzin.


*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:*
Na moim poprzednim koncie starałem się upominać graczy nieprzestrzegających regulaminu, jeśli dalej się nie stosowali, zgłaszałem.


*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:*
Potrafię pracować w grupie, umiem dostosować się do innych, jestem cierpliwy, wiem jak wygląda system sprawdzania innych użytkowników. Szybko się uczę, kiedyś prawie byłem Moderatorem na jednym z serwerów, niestety został on usunięty, lub po prostu już nie działa.

(11-08-2017, 07:04 PM)_LouisChan_ napisał(a): *Twój nick na serwerze:*
_LouisChan_


*Wiek:*
14 lat


*Zainteresowania:*
Manga i Anime, często szyję Cosplaye, rysowanie, granie w rozmaite gry, lubię też od czasu do czasu napisać jakieś opowiadanie ^^


*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:*
Szczerze? Nie jestem pewny. Wydaje mi się, że 2,5 roku.


*Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?:*
SkyBlock, ewentualnie Creative.


*Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:*
Wymienione powyżej dwa tryby.


*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:*
Tak naprawdę zależy to od dnia tygodnia. Tak, od 2 do 9 godzin.


*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:*
Na moim poprzednim koncie starałem się upominać graczy nieprzestrzegających regulaminu, jeśli dalej się nie stosowali, zgłaszałem.


*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:*
Potrafię pracować w grupie, umiem dostosować się do innych, jestem cierpliwy, wiem jak wygląda system sprawdzania innych użytkowników. Szybko się uczę, kiedyś prawie byłem Moderatorem na jednym z serwerów, niestety został on usunięty, lub po prostu już nie działa.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez _LouisChan_ - 11-08-2017, 07:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości