Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#63
Twój nick na serwerze: Zjarany12xD
Wiek: 13 lat, wkrótce 14.
Zainteresowania: Aktualnie jest to informatyka, różnego rodzaju gry oraz fotografia.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od ponad roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PvP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 1, Creative 3, PvP Classic, PvP Kits
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu ok. 5h. W weekendy nawet cały dzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem osoby łamiące regulamin na forum, jak i również na TeamSpeak'u. Zgłaszałem błędy/bugi administracji, jeśli takowe się pojawiały.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Poświęcam dużo wolnego czasu na MineCraft. A wręcz nawet cały wolny czas. Mam duże doświadczenie, jeśli chodzi o moderowanie, więc wiedzę mam dosyć sporą. Jestem miły dla graczy, ale oczywiście zawsze sprawiedliwy =) Jestem osobą odpowiedzialną i dążę do celu. Staram się pomagać graczom jak i administracji.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez Zjarany12xD - 08-08-2017, 02:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości