Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#48
Twój nick na serwerze: XBarteoX
Wiek: 13
Zainteresowania: Programowanie komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od poprzedniej edycji, jednak zacząłem na poważniej interesować się programowaniem i kodowaniem, przez co straciłem czas na granie w Minecraft'a. Ale gram znowu od miesiąca.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Tryb FreBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Zwłaszcza FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerzeTongueodczas trwania wakacji, spędzam na serwerze ok. 10h. Od 12:30 do 2:00
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem ludzi, którzy nie przestrzegali regulaminu. np przeklinali na chacie. Pomagałem nowym, ale też stałym graczom FreeBuild.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem pracowity, co mogą potwierdzić moi znajomi. Sumiennie wykonuje daną mi pracę. Jestem miły i nie przeklinam. Zawsze chętnie służę pomocą graczom McSurvi, głównie na FreeBuild. Chętnie pomagałbym administracji w rozwoju serwera, aby stawał się on coraz to bardziej popularny, żeby każdy gracz wiedział,że jest taki serwer, na który może wpaść i wszyscy ciepło go przyjmą. Do tego dużo gram na FreeBuildzie. W wakacje 10 h (wyzej napisane: od 12:30 do 2:00). Podczas trwania roku szkolnego ok. 3,5 h dziennie.

Pozdrawiam, i życzę powodzenia reszcie starających się o to stanowisko Smile

XBarteoX


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez XBarteoX - 05-08-2017, 09:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości