Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#32
Twój nick na serwerze: szumielxd_
Wiek: rocznikowo 11 (12.2007)
Zainteresowania: dużo tego... informatyka (głównie programowanie), gitara, wschodnie sztuki walki, jazda na rowerze, motoryzacja i matma ;-;
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: eh... w sierpniu jakoś 2 lata stukną
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Annihilacja, pvp kits
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja, obydwa pvp i skyblock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: narazie to duużo, ale w roku szkolnym tak z 7/8 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem graczy do administracji, jestem raczej pomocny (co widać po moich pięknie nabijanych punktach reputacji na forum), kupiłem bratu przedmioty premium na serwerze (no nwm czy sie liczy :v)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem osobą w miarę ogarnietą i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. Uparcie dąże do celu i jestem konsekwentny w tym co mówię. Jako gracz starałem sie jak najbardziej uprzykrzyć życie cziterom i mam zamiar robić to w przyszłości. Zgłaszałem bugi. Potrafię bardzo dobrze rozpoznać czitera. Jako helper z pewnością dążyłbym do zmniejszenia populacji cziterów na serwerze.

Powodzenia dla innych^^


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez _szumielxd_ - 03-08-2017, 09:01 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości