Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#3
Twój nick na serwerze: x_Crafter_x
Wiek: 12 ( rocznikowo 13)
Zainteresowania: minecraft,robienie txt , jazda na rowerze, zabawa vortexem na anihilacji Tongue
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: na x_Crafter_x już 2 miesiące a 06.9.2017 już 3 mies.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? pvp Classic , anihilacja , jail . Wybrałem anihilacje i pvp Classic ponieważ jest tam dużo cheaterów, a jail ponieważ często ludzie tam przeklinają oraz się wyzywają.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvp classic, jail , anihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2-5 godzin , w tym często dwa razy dziennie lecz za drugim razem max 2-3 godzin .
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem cheaterów, upominałem tych którzy spamili oraz przeklinali, zgłaszałem przypadki łamania regulaminu , pomagałem innym.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? ponieważ jestem osobą ogarniętą,stosuje się do regulaminu oraz często przebywam na serwerze ( czasem 2 razy dziennie) , nie używałem ani nie używam wspomagaczy na serwerze, odnoszę się z szacunkiem i kulturą do graczy oraz administracji,potrafię w 98% odróżnić skill od wspomagaczy takich jak cheaty,regedit,skrypty, macro , znam każda funkcje cheatu (odnośnik do poprzedniego) oraz znam na pamięć regulamin serwera i używam poprawnej polskiej pisowni , więc łatwo będzie mnie zrozumieć, pomagałem innym. W skrócie pomagam graczom.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017 - przez crazycrafter - 01-08-2017, 02:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości