Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#21
Twoj nick na serwerze raki123
Wiek Za 2 tygodnie 12
Zainteresowania Psychologia , Gry RPG z otwartym światem
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze grałem jeszcze 3 lata temu ale wtedy wybuchł mi komputer (dosłownie) i przestalem grać napoczątku kwietnia powrócilem
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Sky-block , PVP classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu gram prawie wszędzie ale głównie na PVP classic oraz Sky-block
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze to juz zalezy od mojego samopoczucia ale ok. 6h dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cziterów na teamspeak'u forum jak i administratorom na serwerze , zgłaszałem bugi trybów , pomagałem momolkowi naprawiać skrzynki na PVP classic i wiele wiele innych
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem raczej osobą odpowiedzialną i konsekwetną która zrobiła sporo dla servera jako gracz , szybko nawiązuje kontakt z nowymi graczami
umiem wykryć czity które przez niektórych są uważane za niewykrywalne typu macro , wiem jak sprawdzać graczy i szukać niedozwolonych modyfikacji
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#22
Big Grin 
Twój nick na serwerze:
-WiechowaKapusta

Wiek:
-14

Zainteresowania:
-Interesuje się grami strategicznymi oraz grami typu Minecraft. Wszelkie nowości komputerowe, motoryzacją oraz grafiką.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Nie pamiętam dokładnie ale co najmniej 3 lata

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
-Chciałbym pilnować/nadzorować i otrzymać rangę helpera na trybie Skyblock+

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-Najwięcej czasu spędzam na Skyblock+

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Mogę na serwerze codziennie spędzić czasu około 8 godzin, (w weekendy więcej)

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-Nie jestem pewien

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-Ponieważ, jestem osobą rozgarniętą i wyrozumiałą oraz pomocną dla każdego, Mam dużo wolnego czasu który spędzam na serwerze więc pomyślałem że można było by z tego zrobić coś pożytecznego. Potrafię również rozpoznawać oszustów oraz pomagać graczom w wielu sytuacjach. Dlatego sądzę że nadaje się na stanowisko Helpera na trybie Skyblock+
#23
Twój nick na serwerze: Heronizatron
Wiek: 14 Lat
Zainteresowania: Zwierzęta, Gry Wideo i Rozmowa z innymi.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od około 3 miesięcy, ale grałem też wcześniej.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Creative Medieval
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-8 godzin ( w weekendy oczywiście dłużej).
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem Graczom, którym zalano działkę lawą, próbowałem opanować relacje na chacie tylko 2/razy mi się udało)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bardzo lubię ten serwer, jestem godny zaufania i uczciwy, czasami też zrobię coś źle, ale jestem tylko człowiekiem i uczę się na błędach. Jestem spokojny, umiem dobrze angielski w razie czego, nie cheatuje, nigdy nie dostałem bana na żadnym serwerze od 6 lat odkąd gram w Minecraft, to znaczy raz dostałem, ale za to, że wszedłem na czyjś prywatny serwer.. pomimo, że nic tam nie zrobiłem tak naprawdę. Umiem ortografię, jestem po mutacji (dojrzewanie te sprawy), więc też nie mam piskliwego głosu i idzie się ze mną porozumieć, jestem pomysłowy i kooperatywny. Niestety mam też swoje wady.. takie jak niecierpliwość, "No-life'owość" Big Grin i asertywność (choć w tej sytuacji to raczej bardziej zaleta).

Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie mojego podania i szansę zdobycia rangi Helper. Pozdrawiam całą społeczność McSurvi.pl i życzę wszytkim szczęścia w rekrutacji.
#24
Hmm czemu by nie spróbować :]

Twój nick na serwerze: GIRLIT

Wiek: 12 - rocznikowo 13

Zainteresowania: Shuffle Dance, granie w gry i czytanie (;

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: uhuhu chyba już rok albo i więcej ;3

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: na trybach Skywars noob oraz skywars classic

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skywars noob , skywars classic, creative, real life

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Raz mogę siedzieć cały dzień a raz pare godziń.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Przeważnie zgłaszałam osoby które łamały regulamin/zachowywały się nieodpowiednio lub cheatowały. Pomagałam także osobą które były nowe na serwerze i nie znały niektórych komend.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
- Mam dużo zbędnego czasu który mogę poświęcić na rozwój serwera
- Znam podstawowe komendy
- Umiem sprawdzić czy ktoś używa niedozwolonych modyfikacji/cheatów
- Potrafię rozróznić cheatera od gracza który się dobrze klepie
- Staram się nie używać wulgaryzmów ani nie kłócić się z innymi graczami
- Mam skype oraz ts'a
- Posiadam działający mikrofon


Pozdrawia GIRLIT ;3
#25
NickTongueatrikoXPompa
Wiek:12
Zainteresowania:piłka nożna, gry, składanie komputerów.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować: wojownicy dusz
Tryb/tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: wojownicy dusz
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1-3 H, w weekendy więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl: Tak zglaszalem cheterow i dbam o kulturę chatu.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: odrużniam cheterow od uczciwych graczy, pomagam nowym osobom, dbam o kulturę i sam ja stosuje, jestem uczciwy i miły wobec wszystkich.

Pozdrowienia dla nali??
#26
Witam serdecznie .
Twój nick na serwerze: RafalHit
Wiek: 13,5 w listopadzie 14.
Zainteresowania: Informatyka, sport Piłka Nożna,Karate oraz Mc.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3/4 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Chciałbym otrzymać rangę na Anihilacji, oraz trybie który zostanie do mnie przydzielony
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na Anihilacji .
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-6 godzin w tygodniu, w weekendy więcej.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, zgłaszałem wielu cheaterów do, niektórych teraźniejszych Helperów Jr.Modów i Moderatorów czyli do Zaborka, momolka, Barteza i trygryska.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę, że jestem osobą miłą, ogarnięta w komendach, konsekwentną, odpowiednią na to stanowisko, umiem rozpoznać czy dany gracz posiada wspomagacze, jak i umiem sprawdzać graczy. Szanuję graczy jak i administację. Mam też dużo wolnego czasu, który mogę poświęcić na rozwój serwera.

Pozdrawiam RafalHit, i życzę pozostałym powodzenia Wink
#27
Twój nick na serwerze: bartektutak97

Wiek: 20

Zainteresowania: moje hobby to: rysowanie swiata zewnetrznego (art) i grafika komputerowa... gry

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: okolo 1 mies chyba

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? FreeBuild

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 10h (8-9 h dziennie we wakacje (teraz), na studiach to zalezy kiedy mam troche wolnego czasu)... 

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? nie wiem XD, podkablowalem troche na haxy i bugi, jak ktos sie czegos pyta w czacie staram sie na jego/jej pytanie odpowiedziec..

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Mysle, ze bede dobra osoba na to stanowisko poniewaz staram sie pomoc kazdemu kto o ta pomoc zapyta, jestem w miare duzo czasu online, jestem szczery az do bolu i wytrwaly, potrafie pisac/mowic w jezyku Polskim i Angielskim; potrafie zaklimatyzowac sie z ludzmi i z otoczeniem. Mam szanse aby pokazac,  ze ja tez potrafie w czyms pomoc/cos zrobic dla spolecznosci McSurvi.pl 
#28
Twój nick na serwerze:
-Bounty_

Wiek:
-16.

Zainteresowania:
-Granie,muzyka,elektronika.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Około 2-3 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
-Creative,Bed Wars,Free Build.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
-PvP Classic/Kits,Creative i teraz FreeBuild.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-3-8 Godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
-Zgłaszałem cheaterów Administracji na ts, jak widziałem to upominałem za słowa itd.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-Uważam, że byłbym dobrą osobą na tym stanowisku. Potrafię rozpoznać graczy, którzy używają niedozwolone modyfikacje i często
zgłaszam takie osoby administratorom. Jestem miły w stosunku do innych graczy oraz Administracji.
Chciałbym pomóc społecznośći serwerowej, aby miała możliwość pogrania na serwerze z mniejszą ilościa cheaterów.
#29
1. Twój nick na serwerze: _MrPoVeR_
2. Wiek: 14 Lat.
3. Moje zainteresowania to głównie gry takie jak Minecraft, ale także lubię sport.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na nicku _MrPoVeR_ około dwóch miesięcy . Ogólnie na serwerze jestem aktywny około rok.
5. Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś dostać rangę Helper? Chciałbym nadzorować Skyblocka.
6. Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock, Creative, PVP Classic.
7. Ile dziennie możesz spędzać czasu na serwerze: Od 3 do 5 godzin dziennie.
8. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Staram się często zwracać uwagę graczom którzy się zachowują niezgodnie z regulaminem serwera McSurvi.pl.
9. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem miłym graczem rozumiejącym co należy do obowiązków Helpera. Myślę że potrafię trafnie ocenić sytuacje w przypadku złamania regulaminu serwera .
#30
Twój Nick na serwerze: iNutka75
Wiek: 12.
Zainteresowania: Taniec
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około pół roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Sky Block, PvP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Sky Block, PvP Classic 
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 10 godzin lub wiecej a w czasie roku szkolnego 3-5 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Narazie zglaszałam graczy którzy łamali regulamin.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem odpowiedzialną osobą, każdy czas wolny chciałabym przeznaczyć na rozwój serwera, zawsze chętnie pomagam nowym jak i starszym graczom.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości