Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#11
[Tak wiem że konto pod podanie ale to sie nadrobi heh ^^]

Twój nick na serwerze: d3b1l
Wiek: 15
Zainteresowania: Granie w komputer XD
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Koło miesiąca Big Grin
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Skyblock
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Skyblock tylko i wyłącznie Smile
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Cięzko to oszacować ale myśle że nawet do 8 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Do tej pory to zgłosiłem kilka razy cheaterów i ludzi którzy bluzgali na serwerze (Nie poprzez skragi na forum lecz helpopa)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Chciałbym w większości mój wolny czas przeznaczyć na rozwój serwera.Jestem doświadczony w sprawach jeśli chodzi o kontrolowane serwera, ponieważ byłem budowniczym na jednym z najlepszych serwerów parkour, więc myśle że z łatwością sobie dam rade Big Grin
#12
Twój nick na serwerze: Lisek061
Wiek: 12 ( za niedługo 13)
Zainteresowania: Granie w minecraft i w Lola, Piłka można, Informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie wiem dokładnie Ale parę miesięcy i grałem też na wcześniejszej edycji razem z quarantino Smile
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PvP Classic lub Sky Block
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Sky blok i PvP Classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: zależy od dnia w jeden 4/5 h w drugi 2h zależy czy muszę się czegoś pouczyć do szkoły
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b Starałem się zgłaszać Cziteriow na forum lub pisząc do admina żebyś się tepną bo aura Smile
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Powinniście mnie wybrać ponieważ dobrze umię komendy/Umię sprawdzac i staram się świecić przykładem  ( Już nie przeklinam na czacie) I nie używam żadnych czitow chociaż niektórzy  na pvp chodzić jak ich zabije twierdza ze mam aurę, a tak dla nich siłka 2 i 400 fps i kilka lat doświadczenia robią swoje[/b]

Mam Nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie Smile 
#13
Twój nick na serwerze: AlbertEinstein
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Trylogia Star Wars (filmy, książki), lubię matematykę (naprawdę)
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnej daty nie potrafię podać, aczkolwiek gram długo
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Mógłbym otrzymać tą rangę na trybie water block
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Water block oraz PVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę spędzać od 2 do 3 godzin każdego dnia, pomijając niedziele oraz czas poświęcony na naukę
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Gram na serwerze, a tym samym rozbudowuję społeczność McSurvi
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? - Według mnie to pytanie jest bezsensu, ponieważ niemalże każda osoba udziela tej samej odpowiedzi

PS W ostatnim pytaniu wyrażam tylko swoją opinię do której mam prawo
#14
Twój nick na serwerze: lordklocek

Wiek: 16

Zainteresowania: Zoologia i granie w gry.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 2 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?: Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Kit pvp, Freebuild, Anihilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Kit pvp, Anihilacja oraz Skyblock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę nawet siedzieć 5-6 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam graczy łamiący regulamin jak i buggi na trybach i niedociąnięcia.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Rozważam, że jestem graczem działający zgodnie z regulaminem serwera oraz poleceniami. Potrafię z łatwością wyłapać gracza który używa niedozwolonych modyfikacji.
#15
Twój nick na serwerze: Seytan
Wiek: 15,5
Zainteresowania: Informatyka , Sport, Historia
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gram na tym serwerze jak tylko się o nim dowiedziałem mój ulubiony serwer gram na nim 3 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Chciałbym być helperem na trybie Creative Medieval
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative Medieval
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy ale max do 3/4h dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Szczerze to tak to coś nie dużego ale często staram się pomagać tym co potrzebują pomocy , raz kiedy był oszust jako jedyny to zgłosiłem ( to było ddos hack)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Wiele razy byłem właścicielem serwerów , znam różne typi oszustwa jakie mogą byś stosowane , jestem przyjazny , potrafię załagodzić sytuacje , minecraft to moja pierwsza gra w którą grałęm i jestem jej fanem
#16
Twój nick na serwerze: M4ci3k1337_

Wiek: 13 we wrześniu 14

Zainteresowania: Sport, Informatyka, Rap

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około roku

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Pvp Clasic, Skyblock, WaterBlock

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tak jak napisałam powyżej: Pvp Clasic, Skyblock, WaterBlock

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2-5 godzin

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Zgłaszam graczy łamiących regulamin, Pomagam graczom sobie nie radzą, Zgłaszam Bugi.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Myślę że jestem osobą miłą, przyjacielską.
Szanuję graczy jak i administrację
Umiem sprawdzać graczy
Potrafię rozróżnić niektóre z niedozwolonych mody


Pozdrawiam
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#17
Twój nick na serwerze: TheMateuszekPL
Wiek: 13
Zainteresowania: Piłka Nożna, Ręczna, Komputery
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od Półtora roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Sky Wars Noob, Creative 1
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Sky Wars Noob, Creative 1 , Lobby
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? W większości zgłaszałem osoby łamiące regulamin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Chciałbym żeby znikli Cheaterzy z trybu Sky Wars, Będę dobrym Helperem chociaż nie będzie łatwo i też dużo gram na komputerze i dużo w Minecrafta oraz cheater nie będzie dla mnie problemem do złapania Big Grin
#18
Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:TBNRFoxWarrior
[b]Wiek: 12
[b]Zainteresowania:spiewanie i oczywiscie budowanie w mc
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od niedawna
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? chcialbym miec na serverze pvp
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: na creativie (oczywiscie kilka godzin bo dzisiaj zaczalem) .
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3 godz
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? niestety nie ale chcialbym .
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jako ze nichce sie chwalic ale musze powiedziec to.
najwazniejsze to porzadek na serverze i dlatego powinniscie mnie wbrac . kazda sprawe moge zalawic

[/quote]
#19
Twój nick na serwerze: Pawelek22 

Wiek: 11 lat

Zainteresowania: Minecraft, CS:GO, ciągniki, informatyka

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Od 4 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbys otrzymać rangę Helpera?: FreeBuild

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: od 4h do nawet 6h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społecznośći McSurvi.pl?: Tak, zgłaszałem graczy łamiący regulamin, pomagałem graczom gdy mieli problem.


Dlaczego własnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Szczerze niewiem ale może jestem dobrym wyborem ale wybór należy do was Wink.

Pozdrawiam DylanPL i życzę powodzenia dla innych Wink
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#20
Twój nick na serwerze: Sally
Wiek: 16,5
Zainteresowania: Matematyka, Czytanie i Majsterkowanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gram od 3 lat z przerwami
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Staram się o stanowisko Helpera na trybie Creative China
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative China
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W wakacje 4/5 godzin, a w roku szkolnym 2/3 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszałam wiele razy graczy za łamanie regulaminu serwera
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem osobą pomocną, szczerą i lubię pomagać graczom, jestem osobą godną zaufania Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości